سئو سایت صنعتی

سئو سایت صنعتی

سئو صنعتی برای سایت های مشاغل تولیدکننده و کارخانجات کمک می کند روال ارگانیک یافتن مشتریان جدید را سرعت دهند و این کانال بازاریابی می تواند حتی بهتر از کانال های سنتی

معرفی مشاغل مختلف صنعتی در فضای اینترنت به کاربران با استفاده از سئو سایت صنعتی امکان پذیر خواهد بود. صاحبان صنایع مختلف می‌توانند با سئو سایت صنعتی مخاطبین خود را در موتورهای جستجو مورد هدف قرار داده و افراد را از وجود برندشان مطلع کنند. 

زمانی که در سئو سایت الگوریتم گوگل رعایت شود سایت ارزشمند شناخته شده و در نتیجه با افراد بیشتری تعامل برقرار خواهد کرد. سئو سایت صنعتی باید به صورت تخصصی انجام شود، به همین دلیل برای انجام آن به شرکت‌های معتبر در این زمینه مراجعه کنید. شرکت جاب تیم یکی از شرکت‌های معروفی است که به صورت تخصصی فرایند سئو سایت را برای شما انجام داده و در این مسیر همواره سعی دارد رتبه سایت را ارتقا بخشد.

اهمیت سئو سایت صنعتی 

سئو سایت صنعتی هدفی جز برندسازی و افزایش فروش ندارد. سئو سایت باعث می‌شود بتوانید کسب و کار خود را به دیگران معرفی کرده و آن‌ها را راغب به بازدید از سایت کنید. زمانی که سایت در صدر نتایج گوگل قابل مشاهده باشد، افراد بیشتری به آن اعتماد کرده و از خدماتش استفاده می‌کنند. در نتیجه سئو سایت با رعایت استانداردها امکان افزایش مشتری و کسب درآمد بالاتر را برای صاحبان مشاغل صنعتی فراهم ساخته است.

سئو سایت صنعتی مشاوره اختصاصی با جاب تیم

اگر می‌خواهید سایت شما رتبه‌ی خوبی در موتورهای جستجو داشته باشد، در ابتدا باید اقدام به دریافت مشاوره از افراد متخصص در این زمینه کنید تا به اطلاعات کافی دست پیدا کنید. مشاوران شما را راهنمایی کرده و راهکارهای مناسب برای توسعه و پیشرفت سایت را در اختیارتان قرار می‌دهند. جاب تیم به صورت رایگان و کاملا تخصصی در زمینه سئو به شما عزیزان مشاوره می‌دهد. مشاوران جاب تیم دانش و تجربه خود را در اختیارتان قرار می‌دهند و تمامی سوالاتتان را به صورت واضح پاسخ خواهند داد. برای ارتباط گرفتن با جاب تیم با شماره‌ های موجود در سایت تماس بگیرید.

لازم به ذکر است که جاب تیم در صورت درخواست برای سئو سایت صنعتی امکانات و خدمات مختلفی را به مشتریانش عرضه خواهد کرد. برخی از این خدمات شامل موارد زیر هستند:

 • یک قرارداد رسمی با جاب تیم بسته خواهد شد و پروپوزالی توسط سئوکاران ارائه می‌شود.
 • سئو داخلی، خارجی و تکنیکال به صورت اختصاصی توسط جاب تیم برای سایت انجام می‌شود.
 • جاب تیم تولید محتوای سایت را برعهده گرفته و به صورت مستمر محتوا تولید میکند.
 • فعالیت روزانه روی سایت دارد.
 • گروهی در شبکه‌های اجتماعی چون واتساپ و تلگرام ایجاد می‌کند تا ارتباطی مستقیم بین کارفرما و سئوکاران برقرار باشد.
 • به صورت لحظه‌ای و ماهانه به کارفرما گزارش ارائه می‌دهد.

قیمت سئو سایت صنعتی

نکته‌ای که باید به آن توجه داشته باشید این است که سئو با یک قیمت مشخص انجام نمی‌شود. یعنی عوامل مختلف به صورت زنجیر وار هزینه سئو سایت را مشخص می‌کنند. از معیارهای مهم در این زمینه می‌توان به سخت بودن کلمات کلیدی، حوزه رقابت و نوع سایت اشاره کرد. اگر کسب و کار صنعتی در یک حوزه رقابتی قرار گرفته باشند، سئو قیمت بیشتری خواهد داشت.

استراتژی‌های مورد استفاده در این زمینه نیز بسیار تاثیرگذار هستند. یکی از نکات مثبتی که جاب تیم را از سایر شرکت‌ها متمایز می‌کند ضمانت انجام کار است. زمانی که سایت در زمان مشخص شده در رتبه‌ی تعیین شده قرار نگیرد جاب تیم تمام وجه دریافتی از کارفرما را به صورت کامل به او بازمی‌گرداند.

مدت زمان سئو سایت صنعتی

زمان سئو سایت صنعتی مانند هزینه آن به فاکتورهای مختلفی چون نوع کلمه و رقابت سایت بستگی خواهد داشت. سئو یک فرایند نسبتا طولانی دارد و به همین دلیل نباید برای نتیجه دادن آن عجله داشت.در صورتی که کلمات کلیدی سخت تر باشند این زمان طولانی خواهد بود.

روش‌هایی نیز مانند استفاده از لینک‌های بی کیفیت یا تولید محتوای طولانی و بی ارزش وجود دارند که بکار گرفتن آن‌ها سبب سرعت بخشیدن فرایند سئو می‌شود، اما ممکن است به سایت ضربه زده و آن را جریمه کند. به همین دلیل بهتر است از روش‌های تایید شده استفاده شود.

مراحل سئو سایت صنعتی

برای اینکه سئو سایت صنعتی به افزایش رتبه‌بندی وبسایت شما کمک کند باید به نکات مهمی توجه کنید که در ادامه به برخی از آنها اشاره خواهیم کرد.

 •  تحقیق کلمات کلیدی 

تحقیق کلمات کلیدی یکی از اولین گام‌ها در سئو سایت صنعتی است که به هدایت استراتژی شما کمک می‌کند. تحقیق کلمات کلیدی شامل تهیه لیستی از کلمات کلیدی است که برای شرکت صنعتی شما مهم هستند. این کلمات و عبارات همان چیزی است که مشتریان زمانی که به دنبال محصولات و خدمات شما هستند جستجو می‌کنند. مهم است که بدانید مخاطبان هدف شما چه کلمات کلیدی را به همراه حجم جستجو و سطح رقابت آنها جستجو می‌کنند تا بتوانید آنها را در سراسر محتوای خود به درستی  مورد هدف قرار دهید. می‌توانید این اطلاعات را از ابزارهای رایگان تحقیق کلمات کلیدی مانند Keywordtool.io دریافت کنید. وقتی کلمات کلیدی را شناسایی می‌کنید که ترکیبی عالی از حجم جستجوی بالا و رقابت کم دارند، می‌توانید استراتژی خود را برای ایجاد بهترین نتایج ممکن بسازید.

بیشتر بدانیم : کامل ترین لیست ابزارهای تحقیق کلمات کلیدی در سال 2023

 •  محتوای با کیفیت‌ و آموزنده

یکی از بخش‌های مهم در سئو سایت صنعتی تولید محتوای آموزنده و باکیفیت است.  وقتی مشتریان از وب سایت شما بازدید می‌کنند، همیشه به دنبال خرید فوری محصولاتتان نیستند. گاهی اوقات، آنها فقط به دنبال اطلاعات هستند. این بدان معناست که برای اینکه آنها را در سایت خود نگه دارید، باید محتوای مفید و اطلاعاتی ارائه دهید که مشتریان شما بتوانند چیزی از آن بیاموزند. چند نوع محتوا وجود دارد که عملکرد خوبی برای شرکت‌های صنعتی به همراه خواهد داشت. وبلاگ ها یکی از اشکال محتوایی هستند که گوگل آن را دوست دارد. آنها افزوده‌های ثابت و جدید وب‌سایت شما هستند که به Google  امکان  فهرست‌بندی بیشتر و بنابراین محتوای بیشتری را می‌دهد که در نتایج جستجوی وب‌سایت شما نشان داده می‌شود. محتوای Longform فرم دیگری است که معمولاً بیش از 2000 کلمه است و در مورد یک موضوع به طور طولانی صحبت می‌کند. یک محتوای طولانی باید جامع و کامل باشد تا بازدیدکننده بتواند برای دریافت پاسخ سوال خود به آن مراجعه کند. محتوای شما می‌تواند درباره اخبار صنعت، سرویس جدیدی باشد که ارائه می‌دهید یا اینکه چرا بخش خاصی برای یک پروژه مناسب است.

 •  محتوایی که کلمات کلیدی طولانی را هدف قرار می دهد 

مهم نیست که چه نوع محتوایی برای وب سایت شرکت صنعتی خود تولید می‌کنید؛ باید سعی کنید کلمات کلیدی طولانی را هدف قرار دهید. کلمات کلیدی Longtail  به عبارات کلیدی بسیار خاصی اشاره می‌کنند که ترافیک کمتری را ارائه می دهند، اما همچنین برای رتبه بندی رقابتی کمتری دارند. افرادی که به دلیل کلمه کلیدی طولانی به صفحه شما مراجعه می‌کنند بیشترین احتمال را دارند که به مشتری تبدیل شوند. نمونه ای از کلمات کلیدی بلند برای یک شرکت صنعتی، «ماشین آلات تولیدی در مقیاس بزرگ در [شهر شما]» است. این نشان می‌دهد که یک جستجوگر به دنبال ماشین آلات در منطقه شما است - به این معنی که آنها به احتمال زیاد مشتری بالقوه هستند تا برخی دیگر.

 •  کاربری آسان

 سئو سایت صنعتی همچنین شامل راه‌هایی است که مشتریان می‌توانند با وب سایت شما تعامل داشته باشند. ابتدا، باید مطمئن شوید که کاربری سایت شما ساده است تا اطمینان حاصل شود که مشتریان می توانند آنچه را که به دنبال آن هستند در سایت شما بیابند. اگر پیدا کردن یک محتوا زمان زیادی طول بکشد باعث می‌شود که کاربران خسته شوند و از سایت شما خارج بشوند و سراغ شرکت دیگری بروند. اگر صفحات زیادی دارید، ممکن است بخواهید فهرست کشویی را در نظر بگیرید که به کاربران اجازه می‌دهد روی یک برگه کلیک کنند و گزینه‌های بیشتری را مرتبط با عنوان ببینند. نوار ناوبری معمولاً در بالای صفحات وب قرار دارد. به عنوان یک شرکت صنعتی، نوار پیمایش شما می‌تواند شامل برگه‌هایی مانند «درباره ما»، «خدمات ارائه‌شده ما»، «قطعاتی که می‌فروشیم» و «بیشتر بدانید» باشد. با استفاده از این برگه ها، کاربران می توانند دقیقاً آنچه را که به دنبال آن هستند، بدون دردسر بیابند.

 • ریسپانسیو بودن  

یکی دیگر از نکات مهم در سئو سایت صنعتی این است که  وب سایت شما در همه دستگاه‌ها واکنش گرا است. بسیاری از کاربران اینترنت با جستجو در گوشی‌های هوشمند یا تبلت خود، آنچه را که به دنبال آن هستند، پیدا می‌کنند. برای اینکه وبسایت صنعتی‌ شما برای تمام کاربران نمایش داده شود باید وب سایتی داشته باشد که در دستگاه‌های دیگر به همان اندازه که روی دسکتاپ کار می‌کند، کارایی داشته باشد. واکنش گرا بودن سایت این اطمینان را به شما می‌دهد که هیچ مشتری را فقط به این دلیل که نمی‌تواند وب سایت شما را به درستی مشاهده کنند، از دست نمی‌دهید.

بیشتر بدانیم : طراحی وب سایت واکنش گرا یا ریسپانسیو در HTML

مراحل انجام خدمات سئو سایت صنعتی در جاب تیم

جاب تیم در تمام مراحل سئو همراه شما بوده و امکان نظارت روی تمام فعالیت‌های سایت را فراهم کرده است. مراحل سئو سایت صنعتی در جاب تیم به شرح زیر است:

 • در ابتدا برای سفارش سئو سایت صنعتی با جاب تیم تماس گرفته و در مورد نحوه سئو سایت صنعتی، قیمت و زمان آن به آگاهی کامل برسید.
 • در مرحله بعد آدرس سایت از شما دریافت خواهد شد. سپس سئوکاران اقدام به آنالیز سایت می‌کنند تا جایگاه فعلی آن را مشخص کنند. همچنین به بررسی رقبا و نوع فعالیت آن‌ها نیز خواهند پرداخت.
 • در مرحله بعد یک پروپوزال توسط تیم سئوکار در جاب تیم ارسال می‌شود که در قرارداد نیز ضمیمه خواهد شد. همچنین باید فرم بریف ارسال شده توسط شرکت را تکمیل کرده و بفرستید.
 • با انجام تمام مراحل بالا جاب تیم نمونه کارهای خود را در اختیارتان قرار می‌دهد تا آن‌ها را مورد بررسی خود قرار دهید. 
 • سپس پکیج‌های متنوعی با عنوان بسته A، بسته A+، بسته A++ وبسته Z را برایتان ارسال خواهد کرد. هر کدام از این پکیج‌ها امکانات متنوعی را در دسترس شما قرار می‌دهند که باید با کمک کارشناسان بتوانید بهترین بسته را انتخاب کنید. گاهی تلفیقی از چند پکیج تاثیر بهتری روی سئو سایت خواهد داشت.
 • در مرحله بعد قراردادی میان جاب تیم و شما عقد می‌گردد.
 • جاب تیم راه‌های ارتباط گوناگونی از طریق شبکه‌های اجتماعی ایجاد می‌کند تا بتوانید به راحتی با سئوکاران در ارتباط باشید.
 • گزارشات لحظه‌ای برای سئو سایت صنعتی در اختیارتان قرار خواهد گرفت. همچنین در پایان هر ماه یک گزارش کامل از نحوه فعالیت روی سایت برای شما ارسال می‌شود.

نمونه کارهای سئو سایت صنعتی

شرکت جاب تیم با کمک تیم حرفه ای و مجرب خود در این سال ها توانسته با مشاوره طراحی سایت و ارائه خدمات و پشتیبانی صفر تا صد و با تضمین کار، حین بستن قرارداد با کارفرما، رضایت مشتری های خود را جلب نماید. در این قسمت نمونه کارهای شرکت جاب تیم را تقدیم حضورتان خواهیم کرد.