سئو سایت فرش

سئو سایت فرش

سئو سایت فرش فروشی کمک می کند محصولات متنوع شما در نتایج گوگل (تصاویر، ویدیو، عمومی و ...) دیده شود برای اینکه مخاطبین هدف خود را دقیقا به سمت محصولات خود هدایت کنید باید استراتژی خاصی نیز رعایت کنید جاب تیم در این زمینه نمونه های کارهای موفقی داره و شما می تونید برای دریافت این خدمات با ما تماس بگیرید.

سئو سایت فرش به دیده شدن محصولات در فضای مجازی یاری رسانده و باعث می‌شود سایت به رتبه مناسبی ارتقا پیدا کند. اگر این نوع سئو به صورت اصولی و با رعایت استانداردها روی سایت پیاده سازی شود، گوگل سایت را ارزشمند می‌شناسد و به همین دلیل برای کاربران بیشتری آن را به نمایش می‌گذارد. سئو سایت فرش باعث می‌شود بتوانید کسب و کار خود را در اینترنت و فضای مجازی نیز گسترش دهید.

سئو سایت فرش یک اقدامی تخصصی است که باید به دست افراد کارشناس و مجرب در این حوزه انجام شود. برای اینکه بتوانید سئو فرش را به بهترین شکل پیاده سازی کنید می‌توانید به جاب تیم مراجعه کنید. جاب تیم از بهترین شرکت‌ها در زمینه سئو سایت فرش است که با توجه به شرایط و امکانات مورد نظر کارفرما خدمات مختلفی را ارائه خواهد داد.
 

اهمیت سئو سایت فرش

سئو سایت فرش بسیار مهم است چرا که باعث افزایش ترافیک ارگانیک بدون نیاز به تبلیغات خواهد شد. زمانی که سایت در صفحه اول گوگل قرار بگیرد، کاربران اعتماد بیشتری به آن می‌کنند. 
اگر سئو سایت فرش به صورت حرفه‌ای و چند زبانه انجام شود می‌توانید با کشورهای دیگر نیز ارتباط برقرار کنید.

همچنین امکان فروش فرش‌های ایرانی که از محبوبیت خاصی در جهان برخوردار هستند به کشورهای خارجی نیز افزایش پیدا کرده و می‌توانید از این راه به درآمد خوبی دست پیدا کنید. سئو باعث افزایش کاربران در سایت شده و به افزایش فروش نیز می‌انجامد. باعث کسب اعتبار شده و ممکن است به برندینگ نیز منجر شود. سئو سایت تعداد مشتریان را بالا برده و در هر لحظه از شبانه روز امکان فروش فرش را فراهم می‌سازد.

بیشتر بدانیم : سئو سایت چند زبانه

سئو سایت فرش با مشاوره جاب تیم

سئو سایت فرش اهمیت فراوانی دارد و موجب می‌شود تا تولیدکنندگان و یا فروشندگان فرش بتوانند فروش خود را به میزان قابل توجهی افزایش دهند، به همین سبب توصیه می‌کنیم پیش از اینکه اقدام به سئو سایت فرش کنید از افرادی که دانش و آگاهی کافی دارند مشاوره دریافت کنید.

 مشاوران جاب تیم به صورت تخصصی و کاملا رایگان در این زمینه مشاوره ارائه می‌دهند و سعی دارند تمامی ابهامات شما را رفع کنند.
 به سوالات پاسخ داده و ایده‌هایی خلاقانه جهت سئو سایت فرش ارائه می‌دهد. برای دریافت مشاوره از جاب تیم کافی است با شماره‌ های موجود در سایت تماس بگیرید.
 همچنین در صورت درخواست و سفارش سئو سایت فرش خدمات مختلفی به شما عرضه خواهد شد. برخی از این خدمات به شرح زیر هستند.

 • یک قرارداد تضمینی میان جاب تیم و کارفرما بسته خواهد شد و پروپوزال ارائه می‌شود.
 • جاب تیم سئو داخلی، خارجی و تکنیکال سایت را به صورت تخصصی انجام می‌دهد.
 • تولید محتوای سایت را انجام داده و روی صفحات قرار می‌دهد.
 • گروه‌هایی در تلگرام و واتساپ ایجاد می‌کند تا کارفرما به صورت مستقیم با سئوکاران در ارتباط باشد.
 • سئوکاران به صورت روزانه و ماهانه به کارفرما گزارش ارائه می‌دهند.

بیشتر بدانیم : سئو تضمینی یکی از خدمات جاب تیم

قیمت سئو سایت فرش

قیمت سئو سایت فرش وابسته به معیارهای مختلفی است که باید هرکدام به تنهایی مورد بررسی قرار گیرند تا بتوان نرخ نهایی سئو سایت را مشخص کرد.سختی کلمات کلیدی، نوع سایت و حوزه رقابت در معین کردن قیمت سئو سایت فرش از اهمیت بالایی برخوردار هستند و در این زمینه بسیار تاثیرگذارند.

اگر کلمه‌ای در میان کاربران بیشتر مورد استفاده قرارگیرد، برای سئو شدن نیز به هزینه بالاتری احتیاج خواهد داشت. جاب تیم برای سئو سایت فرش تضمین می‌کند در صورتی که سایت به رتبه مورد نظر در قرارداد دست پیدا نکند، تمامی مبلغ دریافتی از کارفرما را به او عودت خواهد داد.

زمان سئو سایت فرش

زمان سئو سایت فرش وابسته به نوع کلمات و رقابت است. با در نظر گرفتن و بررسی این عوامل زمان سئو سایت مشخص خواهد شد. به صورت جامع باید گفت سئو یک فرایند زمان بر دارد و برای اینکه نتیجه آن مشاهده شود باید صبر داشت. سئو با روش‌های مختلفی انجام می‌شود، برخی از این روش‌ها توسط گوگل تایید شده و برخی دیگر به وسیله الگوریتم گوگل رد شده‌اند.

بکار بردن راهکارهایی همچون تولید محتوای طولانی و بی ارزش یا استفاده از لینک‌های بی کیفیت به سایت ضربه خواهد زد و ممکن است رتبه آن را تنزل بخشد. استراتژی‌های توصیه شده توسط گوگل اگرچه به زمان بیشتری احتیاج دارند، اما عملکردی مثبت روی سئو سایت فرش خواهند گذاشت.

بیشتر بدانیم : آموزش استراتژی سئو

نکات سئو برای فروشگاه های فرش

نکات سئو برای فروشگاه های فرش

 بهینه سازی سایتتان برای موتورهای جستجو کمک بسیاری به ارتقای رتبه سایت خواهد کرد. توجه داشته باشید بدست آوردن جایگاه و سئو شدن سایت یک فرایند پیچیده دارد که باید با رعایت نکاتی در این حوزه به رنجام برید. برخی عبارتند از:

 • کلمات کلیدی مناسب را انتخاب کنید
 • هر صفحه را جداگانه بهینه کنید
 • نتایج خود را زیر نظر داشته باشید
 • تولید محتوای با کیفیت
 • بررسی رقبا و بهترین راه برای رقابت با آن‌ها
 • استفاده از لینک‌های داخلی

مراحل سئو سایت

جاب تیم همواره نیاز مخاطبین سایت را در نظر گرفته و سعی دارد با سئو اصولی آن‌ها را رفع کند. محتوای سایت را با توجه به هدف آن تولید خواهد کرد و با بکار بردن روش‌های مختلف بازدهی سایت را افزایش خواهد داد. مراحل سئو سایت در جاب تیم دارای یک فرایند خاص هستند که به صورت مرحله‌ای و با تایید کارفرما انجام خواهند شد، این مراحل به شرح زیر هستند.

 • در ابتدا با جاب تیم تماس گرفته و ضمن دریافت مشاوره شرایط خود را با آن‌ها در میان بگذارید. 
 • در مرحله بعد آدرس سایت از شما دریافت خواهد شد تا سئوکاران بتوانند بررسی اولیه را روی سایت انجام دهند و استراتژی‌های مناسب را برای سئو سایت فرش در نظر بگیرند.
 • سپس یک فرم بریف ارسال می‌شود که باید آن را تکمیل کرده و برای شرکت بفرستید. کلمات مرتبط در حوزه فرش در نظر گرفته می‌شوند و سئوکاران یک پروپوزال ارائه می‌دهند که در قرارداد ضمیمه خواهد شد.
 • سپس نمونه کارها و پکیج‌های متنوع جاب تیم در اختیارتان قرار می‌گیرد تا بتوانید از میان آن‌ها یک بسته مناسب را در نظر بگیرید. کارشناسان جاب تیم وظیفه دارند تا در این امر به شما یاری برسانند. ممکن است تلفیق کردن چند بسته عملکرد مثبتی روی سئو سایت فرش بگذارد.
 • سپس قراردادی میان شما و جاب تیم بسته می‌شود.
 • گروه‌ها و کانال‌های ارتباطی مختلفی شکل می‌گیرند تا بتوانید به طور کامل روی فعالیت‌های سئوکاران که بر روی سایت انجام می‌شود نظارت داشته باشید.
 • کارشناسان سئو در پایان هر ماه یک گزارش کامل در مورد نحوه سئو سایت در اختیارتان قرار خواهند داد.

بیشتر بدانیم : انجام سئو برای سایت