سئو سایت خودرو

اعتبار یک سایت در حوزه خرید و فروش آنلاین ماشین، در فضای اینترنت، وابسته به قدرت و عملکرد فرآیند سئو برای موتورهای جستجو می باشد. در واقع سئو سایت خودرو به نحوی همان تبلیغات سنتی دهان به دهان نمایشگاه های خودرو در سال ها پیش بوده است، با این تفاوت که مخاطبان هدف را چندین برابر می شود و بازدهی در کسب درآمد و فروش بیشتر بسیار جالب است. بنابراین برای کسب و کار خودرو، یک ابزار مهم در بازاریابی آنلاین، سئو سایت خودرو می باشد. مدیرانی که صاحب این نوع بیزینس هستند با پیاده سازی استراتژی های مناسب سایت و بهینه سازی آن در کلمات کلیدی مختص خود، در نتایج گوگل، جایگاه خوبی را کسب نمایند و با توجه به حضور رقبا، سهم خود را از بازار خرید خودرو مشخص کنند. با ما باشید تا مسیر رشد و توسعه سایت را شرح دهیم.

سئو سایت خودرو Car website SEO

فهرست مطالب برای مطالعه

اهمیت سئو سایت خودرو

در حالی که سئو ممکن است به اندازه نمایش تبلیغات شما در رسانه های اجتماعی یا اجرا در تلویزیون جذاب نباشد، اما سازگارتر است و می تواند سطح اعتماد بیشتری نسبت به سایر اشکال تبلیغات در برند شما ایجاد کند. اگرچه روش‌های سنتی تبلیغات مانند درج روزنامه، تبلیغات رادیویی و تلویزیونی برای افزایش آگاهی از نمایندگی شما مهم هستند، اما این تلاش‌ها نیز به راحتی توسط مشتریان بالقوه نادیده گرفته می‌شوند.  اما سئو نسبت به سایر تلاش های بازاریابی عمدی تر است زیرا می دانید که مشتری در حال جستجوی یک عبارت خاص است. چه بر روی کلمات کلیدی خاصی برای مدل ها و خدمات تمرکز کنید یا بخواهید شهرهای همسایه را برای مشتریان هدف قرار دهید، سئو  سایت خودرو می تواند به رتبه وب سایت شما در صفحه اول کمک کند و حتی به عنوان اولین لیست ظاهر شود.
در واقع سئو سایت خودرو باعث می‌شود مشتری راحت‌تر شما را پیدا کند - بدون نیاز به فروش. کار SEO متمرکز بر خودرو به کسب و کار شما اجازه می دهد تا از رقبا بالاتر برود و مشتریان بیشتری را که در حال حاضر در بازار هستند برای خرید جذب کند. وقتی می‌توانید با کسری از قیمت تبلیغات سنتی، از سرنخ‌های با تبدیل بالاتری نسبت به آنچه که تاکنون دریافت کرده‌اید، لذت ببرید، چرا پول بیشتری برای جذب مردم صرف کنید؟
اهداف برای دستیابی به موفقیت در سئو بسیار مهم هستند. مشتریان بالقوه ای که به دنبال کسب و کار شما هستند، معمولاً در قیف فروش قرار می گیرند و به شما این امکان را می دهند که کلمات کلیدی خود را از تحقیقات اولیه گسترده تا اقدامات خاص تغییر دهید. اگر جذب مشتریان برای ایجاد روابط از طریق خدمات مداوم یکی از اولویت های اصلی شما است، وب سایت شما می تواند برای ظاهر شدن آن کلمات کلیدی بهینه شود، حتی بهتر از رقبای محلی و ملی.

هدف سئو سایت خودرو

آیا می دانستید که بسیاری از وب سایت های نمایندگی خودرو از استراتژی بهینه سازی موتور جستجو به عنوان بخشی از تلاش های بازاریابی خود استفاده می کنند؟ در حالی که این نمایندگی‌ها می‌توانند پول را به تبلیغات در پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی، تلویزیون و رادیو منتقل کند زیرا محدودیتی برای تبلیغات پولی وجود دارد. 
سئو سایت خودرو ارزشمند است زیرا رقبای شما برای کلمات کلیدی مشابه و مکان‌های تبلیغاتی پیشنهاد می‌دهند. تمرکز بر ترافیک ارگانیک و نتایج جستجو به شما امکان می دهد بر روی کلمات کلیدی مبتنی بر هدف تمرکز کنید: آنچه مشتریان شما از نظر فروش و خدمات به دنبال آن هستند. با کار بر روی حضور ارگانیک خود، می‌توانید روی حوزه‌هایی تمرکز کنید که نیازهای مشتریان بالقوه را بهتر برآورده کرده و در برند شما اعتماد ایجاد می‌کنند.

سئو سایت خودرو دقیقا به چه چیزی اشاره دارد؟ سئو سایت خودرو به فرآیند بهینه سازی اشاره دارد که رتبه وب سایت شما را در صفحات نتایج موتور جستجو یا SERP ها بهبود می بخشد. به لطف بهینه سازی، می توانید منتظر افزایش ترافیک سایت، نرخ تبدیل آنلاین بالاتر و فروش بهتر باشید.

قیمت سئو سایت شرکتی

بهتر است قبل از این که بدانید چرا باید برای سئو سایت خود هزینه کنید بپرسید که سئو چه کمکی به شما می کند که باید آن هزینه را متقبل شویدو این هزینه در مقابل ارائه چه خدماتی می باشد. همان طور که می دانید با توجه به نوع کسب و کار شما، کلمات کلیدی متفاوتی برای سایت شما وجود دارد که بسته به آن کلمات و رقبای شما در بازار آنلاین خودرو، سختی مسیر سئو سایت شما مشخص می شود. 

شرکت های خدماتی دیجیتال مارکتینگ و سئو، با توجه به استراتژی و حوزه فعالیت شرکت شما، تعرفه های مختص خود را دارند. قبل از این که به هزینه سئو سایت خودرو خود بها بدهید حتما سعی کنید بدون در نظر گرفتن هزینه، در جهت بهبود رتبه در میان رقبای خود، انتخاب و شناخت درستی از تیم سئو سایت خود داشته باشید. با انتخاب پکیج های مناسبی که آژانس جاب تیم ارائه می کند با نظر کارشناسان سئو، در جهت پیاده سازی درست و اصولی سئو، می توانید از نتیجه و عملکرد سئو سایت خود اطمینان حاصل نمایید. زیرا جاب تیم تنها آژانس مارکتینگ است که متعهد به قرارداد خود در مدت زمان تعیین شده می باشد و در صورتی که در مدت زمان مقرر استراتژی مشخص شده به شما تحویل نگردد وجه به شما عودت داده خواهد شد. در واقع هدف جاب تیم، فقط گرفتن هزینه نیست در درجه اول با ارائه پیشنهادات اصولی و جالب، انواع بسته ها و پکیج های تلفیقی سئو، کسب رضایت مشتری می باشد. 
 

مزایای سئو سایت خودرو

سئو مزایای بسیار زیادی را ارائه می دهد، اما دلایل اصلی برای سرمایه گذاری در بهترین خدمات سئو عبارتند از:

 • خدمات سئو سایت خودرو به شما مزیت رقابتی می دهد و صفحات وب شما را بالاتر از رقبا قرار می دهد.
 • سئوی وبسایت خودرو باعث افزایش ترافیک/کلیک های ارگانیک به وب سایت شما می شود
 • سئو برای فروشندگان خودرو، سرنخ های هدفمند و واجد شرایط بیشتری را به همراه خواهد داشت
 • این امر آگاهی برند شما را افزایش می دهد و باعث افزایش نفوذ می شود

برای اینکه بتوانید از سطح بالایی از آگاهی از برند، رتبه بندی بهبود یافته و قدرت بالاتر، ترافیک بیشتر، سرنخ ها و مزیت رقابتی برخوردار شوید، به یک ارائه دهنده خدمات سئو با تجربه جامع در این زمینه نیاز دارید.

مراحل اصول سئو سایت خودرو در جاب تیم

خدمات سئو سایت خودرو شش مرحله زیر را برای افزایش ترافیک ارگانیک به وب سایت شما، رتبه بالاتر در SERP، افزایش سرنخ های واجد شرایط و فروش دنبال می کند.
 

مرحله 1: یافتن و تجزیه و تحلیل رقبا
مهمترین استراتژی سئو برای هر نمایندگی خودرو یا فروشنده خودرو، شناسایی و تجزیه و تحلیل رقابت شما است. درک اینکه چگونه رقبای برتر شما عملیات خود را اجرا می کنند، نقشی حیاتی در توسعه یک استراتژی سئو برای کسب و کار شما ایفا می کند.
این تجزیه و تحلیل راهنمایی هایی را در مورد برخی از جنبه های مهم بازاریابی و سئو کسب و کار آنها ارائه می دهد، از کلمات کلیدی که رقابت برای آنها رتبه بندی می کند تا استراتژی های ایجاد بک لینک به کار گرفته شده.
با اطلاعات جمع آوری شده، می توانید استراتژی بازاریابی جامع تری ایجاد کنید که موفقیت کسب و کار شما را تضمین می کند.


مرحله 2: حسابرسی فنی سئو
ممیزی فنی سئو به تجزیه و تحلیل عناصر فنی وب سایت اشاره دارد که بهترین عملکرد وب سایت خودرو شما را تضمین می کند. این یکی از اجزای ضروری سئو است و سئو فنی بر چندین فاکتور رتبه بندی گوگل تأثیر می گذارد.

یکی از جنبه هایی که در سئو فنی تعیین می شود سرعت صفحه و سایت است و ما با شما همکاری خواهیم کرد تا مطمئن شویم که سریع ترین وب سایت بارگذاری را دارید.
جنبه‌های دیگر سئو که آن‌ها را تحلیل خواهیم کرد عبارتند از نمایه‌سازی، نقشه‌های سایت، تغییر مسیرها، لینک‌های شکسته، لینک‌های داخلی، خطاهای کراول، HTTPS و AMP و غیره.

مراحل سئو سایت خودرو
مرحله 3:  تحقیق کلمات کلیدی 
تحقیق در مورد کلمات کلیدی این امکان را برای ما فراهم می کند که بهترین کلمات کلیدی را برای هدف گذاری در وب سایت و صفحات وب شما به حداقل برسانیم.  اینگونه به شما امکان می دهد با اطمینان از اینکه جستجوگرانی را که عبارت های جستجوی خاص را در نتایج جستجو وارد می کنند، مخاطب مناسب را هدف قرار دهید.
کلمات کلیدی مهم هستند زیرا آنها فرآیند تولید محتوا را هدایت می کنند. ما در جاب تیم به لطف سالها تجربه در همه موارد سئو، محتوای وب شما را بر اساس کلمات کلیدی انتخاب شده بهینه کرده و رتبه بندی صفحات وب شما در بالای صفحات نتایج موتورهای جستجو را آسان می کنیم.


مرحله 4: بهینه سازی فهرست GMB
حتی اگر مخاطبان بالقوه شما به دنبال فروشندگان خودرو به صورت آنلاین باشند، سرنخ های جدی و خریداران خودرو همیشه در نمایندگی محلی شما توقف خواهند کرد، و این بدان معناست که بهترین راه برای شما برای نمایش صفحات وب خود در بالای SERP ها، برای افزایش سرنخ ها. و فروش، باید وب سایت و صفحات وب خود را برای فهرست های «Google برای کسب و کار من» بهینه سازی کنید. ما همه این کارها را برای کسب و کار شما انجام خواهیم داد .


مرحله 5: بهینه سازی محتوا
محتوا پادشاه است. محتوای وب‌سایت/صفحه وب برای موفقیت کسب‌وکار نمایندگی خودروی شما مهم است، زیرا محتوا مشتریان بالقوه را از جستجوگران و سرنخ‌های واجد شرایط جذب می‌کند.
بهینه سازی محتوا در سئو سایت خودرو بسیار مهم است و محتوای سئوی مناسب رتبه شما را در موتورهای جستجو افزایش می دهد. محتوای عالی اعتبار برند را افزایش می دهد، ترافیک ارگانیک را بهبود می بخشد، سرنخ ها را افزایش می دهد و پتانسیل فروش را بیشتر می کند.


مرحله 6:  لینک سازی
لینک بیلدینگ فرآیند مهمی است که به اعتبار برند و حضور آنلاین شما می افزاید. با داشتن وب سایت های قابل اعتماد و معتبری که به صفحات وب نمایندگی خودرو شما پیوند می دهند، صفحات وب سیگنال های مثبتی را به موتورهای جستجو ارسال می کنند و از این رو رتبه های بالاتری کسب می کنند.

اصول سئو سایت خودرو

یک استراتژی سئو خوب، استراتژی است که آزمایش شده است، و ما به خود افتخار می کنیم که یک استراتژی سئو جامع برای تجارت نمایندگی خودرو شما ارائه می کنیم. رویکرد استراتژیک ما بر سه حوزه اصلی تمرکز دارد - محتوا، سئو و لینک های برگشتی.

 • ایجاد محتوا اصیل و با کیفیت

از آنجایی که مردم همیشه به دنبال اطلاعاتی در مورد خودروها و نمایندگی های محله خود هستند، باید مطمئن شوید که محتوای وب سایت شما تمام اطلاعات لازم در مورد برند و وب سایت شما را در خود دارد.
ما این کار را با ایجاد محتوای عالی و مناسب برای مخاطبان شما انجام خواهیم داد و کسب و کار، خدمات و هر گونه اطلاعات اضافی که ممکن است به دنبال آن هستند را برای سایر مشاغل و افراد آسان کنیم. همه این محتوا برای رتبه بندی برتر در موتورهای جستجو و افزایش ترافیک بهینه شده است.

 • سئو و بهینه سازی صفحات سایت

ما در جاب تیم  یک فرآیند بهینه سازی جامع برای تمام عناصر وب سایت و صفحات وب شما عرضه می کنیم.
فرآیند بهینه سازی ما امکان بهینه سازی تمام عناصر وب سایت شما را فراهم می کند، از افزودن کلمات کلیدی و عبارات کلیدی مناسب گرفته تا نسخه های وب برای کسب و کار نمایندگی خودرو شما.
فرآیندهای بهینه سازی دارای خدمات سئو داخلی، خارج از صفحه، فنی و محلی است. ما مراقب هستیم که در هنگام بهینه‌سازی تصاویر، تگ‌های عنوان، URLها و توضیحات متا و غیره، از کلمات کلیدی بیش از حد استفاده نکنیم. بهینه سازی باعث افزایش رتبه بندی، همراه با افزایش ترافیک ارگانیک به وب سایت شما می شود.

 • ساختمان بک لینک

بک لینک ها جنبه های مهم سئو هستند و بهترین استراتژی های سئو از بک لینک های با کیفیت بالا استفاده می کنند که اعتبار برند، سطح اعتماد و اعتبار وب سایت شما را افزایش می دهد.
برای اطمینان از موفقیت کسب و کار شما در بلندمدت و افزایش رتبه وب سایت شما در SERP، رویکرد ساخت بک لینک ما شامل دسترسی دستی برای ایجاد سایت های معتبر، استنادها و فهرست ها در پلت فرم های پیشرو در صنعت فروشندگان خودرو است.
ما بر بهبود همه بخش‌های حیاتی وب‌سایت نمایندگی‌های خودروی شما تمرکز کرده‌ایم و خدمات سئوی قابل اعتماد فروشندگان خودرو را ارائه می‌کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که نمایندگی شما در رتبه‌های بالای SERP قرار دارد. محصولات قابل تحویل ما عبارتند از:

 • سئو فنی و تکنیکال
 • سئو درون صفحه یا on-page
 • بهینه سازی محتوایی (کیفیت و جذب کننده)
 • گسترش وبلاگ ها
 • سئوی محلی در گوگل مپ

مراحل انجام خدمات سئو سایت خودرو در جاب تیم

 • برای آشنایی با مراحل خدمات سئو که آژانس جاب تیم برای مشتریان خود در نظر گرفته، باید بدانید که در ابتدا می توانید با شماره 09308297906 با مجموعه جاب تیم در تماس باشید.
 • کارشناسان با ارسال آدرس سایت شما، آنالیز اولیه را انجام داده و از شما خواستار این هستند که بریف یا فرم اطلاعات مرتبط با بیزینس خود را پر کرده و برای شرکت ارسال کنید.
 • متخصصین سئو، کلماتی که مرتبط با کسب و کار شماست را بررسی می نمایند و پروپوزالی به شما ارائه می کنند.
 • بررسی و تشخیص کلمات کلیدی مناسب توسط تیم تخصصی سئو جاب تیم صورت می پذیرد.
 • پروپوزالی تخصصی به شما ارائه می شود.
 • پروپوزال سئو به قرارداد کارفرما ضمیمه خواهد شد.
 • در این مرحله نیز پروپوزال نمونه کارها و پکیج هایی با عنوان بسته A، بسته A+، بسته A++ وبسته Z برای شما ارسال می شود. ولی شما به تنهایی نمی توانید تشخیص دهید که از کدام پگیج استفاده کنید و این وظیفه تیم سئو جاب تیم است که با توجه به سختی کلمات، کارفرما را متقاعد نماید که کدام یک از این پکیج ها می تواند تاثیر بیشتری بر روی سئو سایت خودرو شما داشته باشد.
 • البته گاهی اوقات صلاح بر این است که از تلفیقی از پکیج ها استفاده کنید تا بازدهی بیشتری داشته باشید.
 • در این مرحله عقد قرارداد بین کارفرما و شرکت جاب تیم بسته می شود. 
 • گروه واتساپ و تلگرامی توسط تیم سئو ایجاد خواهد شد و از طریق این گروهها با کارفرما در ارتباط خواهیم بود. کلیه کارهایی که متخصصین سئو، بر روی سایت شما جهت بهینه سازی انجام می دهند، در این کانال ها به شما اطلاع داده خواهد شد.
 • گزارشات لحظه ای سئو سایت خودرو، در واقع یک گزارش نهایی و کامل هر ماه از همه کارهای انجام شده ارسال می شود.
 • در نهایت، روال انجام امور سئو از طریق کانال های ارتباطی جهت کارفرما قابل مشاهده می باشد.

یکی از ویژگی هایی که شرکت جاب تیم را با آژانس های دیگر که در زمینه خدمات و ارائه سئو سایت های خودرو فعالیت می کنند، متمایز می نماید اجرای بند ضمانت انجام کار، می باشد. در صورتی که در بازه زمانی مشخص شده، با توجه به موارد درج شده در قرارداد، نتوانیم به نتیجه مورد نظر برسیم، هزینه مشتری عودت داده  خواهد شد.

مزایای انجام سئو برای سایت خودرو

 • سئو رتبه شما را بهبود می بخشد و به شما امکان می دهد در صفحه 1 موتورهای جستجو رتبه بندی کنید
 • سئو جستجوی ارگانیک را افزایش می دهد و ترافیک ارگانیک را به وب سایت شما افزایش می دهد
 • این باعث ایجاد اعتماد به برند و اعتبار برای وب سایت شما می شود
 • سئوی خوب تجربه کاربری وب سایت شما را افزایش می دهد
 • نرخ تعامل بیشتر، ترافیک بیشتر و نرخ تبدیل بالاتر
 • بهترین شیوه های سئو اغلب به روز می شوند
 • سئو خوب یک استراتژی بلند مدت مقرون به صرفه است
 • نتایج حاصل از سئو به راحتی قابل اندازه گیری است

مدت زمان اجرای سئو سایت خودرو

تیم متخصص در زمینه سئو تا بررسی های لازم را جهت مشخص شدن مسیر سئو سایت خودرو شما انجام ندهد نمی تواند هزینه را اعلام نماید. با توجه به مراحلی که به آن اشاره کردیم مشاوره سئو، مسیر را برای سایت مشخص می نماید و کارشناسان نیز نیاز شما را تعیین نموده و مدت زمان را طبق فرآیندی که انجام خواهند داد تخمین می زنند. زمان پیاده سازی استراتژی موردنیاز اصول سئو، توسط تیم متخصص و کارشناسان زبده جاب تیم با توجه به پروپوزالی که ارسال می شود تقریبا مشخص می باشد. ولی از آنجا که رعایت اصول در سئو سایت خودرو، بسیار تخصصی است و نیاز به اجرای ترفندهای متفاوت دارد ممکن است کمی زمان بر باشد. ولی در هر صورت بر اساس انتخاب پکیج ها توسط کارشناس سئو، زمان را تخمین زده و به مشتری اعلام خواهیم کرد. البته این را در نظر بگیرید که افزایش درآمد در فضای اینترنت، با توجه به رقابتی بودن فضا، کار آسانی نیست اما اگر بهینه سازی سایت خود را به افراد حاذق بسپارید حتما شاهد نتایج خوبی خواهید بود.

مشاوره سئو سایت خودرو

اگر تصمیم گرفتید قدمی در جهت بهینه سازی سایت خود بردارید، باید بدانید که فقط یک مشاور می تواند شما را در این مسیر راهنمایی کند. البته که یک مشاور سئو باید آگاهی لازم را در این زمینه را داشته باشد تا بتواند اطلاعات دقیقی در اختیار شما قرار دهد. مشاوره سئو سایت خودرو باید به گونه ای رفتار نماید تا شما کاملا از روند انجام کار مطلع شوید و شما را متقاعد نماید که پکیج مناسب را انتخاب نمایید.
 

نمونه کار سئو سایت خودرو
سئو سایت خودرو آنقدر اهمیت دارد که در وحله اول باید بدانید که کسی که این مسئولیت را به عهده گرفته با فرآیند و استراتژی ها آشنایی دارد و چقدر در این زمینه پیشرفت داشته. در این قسمت با مشاهده نمونه کارهای شرکت جاب تیم، متوجه مهارت و تجربه این مجموعه خواهید شد. شرکت جاب تیم با کمک تیم حرفه ای و مجرب خود در این سال ها توانسته با مشاوره طراحی سایت و ارائه خدمات و پشتیبانی صفر تا صد و با تضمین کار، حین بستن قرارداد با کارفرما، رضایت مشتری های خود را جلب نماید. در این قسمت نمونه کارهای کسب و کارهای متفاوت را تقدیم نگته گرمتان می نماییم.


به خاطر داشته باشید تجزیه و تحلیل رقبا یک استراتژی مهم در سئو سایت خودرو است، به همین دلیل است که  ما زمان قابل توجهی را در این زمینه صرف می کنیم. فرآیند تحقیق شامل تجزیه و تحلیل کلمات کلیدی مورد استفاده توسط رقبا برای بهینه‌سازی محتوا است و اطلاعات جمع‌آوری‌شده به شما این امکان را می‌دهد تا به راحتی در SERP بالاتر از رقابت قرار بگیرید.
چه زمانی فروشندگان خودرو برای سئو به کمک نیاز دارند؟ اگر شما نیاز دارید که با استفاده از استراتژی سئو که در درازمدت کار می‌کند، ترافیک ارگانیک بیشتری وارد کنید، شرکت فروشنده خودرو شما به خدمات سئوی ما نیاز دارد.
بنابراین، اگر به نظر می رسد که تیم سئو قبلی شما همه چیز را معلق گذاشته است یا اگر بهترین نتایج را نداشته اید، ممکن است بخواهید خدمات سئوی ما را امتحان کنید. ما نه تنها خدمات جامع سئو را برای فروشندگان خودرو ارائه می دهیم، بلکه از طریق خدمات مدیریت سئو  پشتیبانی مستمر ارائه می دهیم.

اگر زمان کافی برای یادگیری بهترین شیوه های صنعت یا اجرای آنها را ندارید، ممکن است خدمات سئوی ما را نیز بخواهید.صرف نظر از دلایل شما برای اجرای سئو، ما اینجا خواهیم بود تا راهنمایی مورد نظر شما را ارائه دهیم.