سئو سایت گردشگری

سایت های گردشگری به روش های مختلفی می توانند سئو شوند که مجموعه جاب تیم با تضمین این کار را انجام می دهد. در این فرایند خدمات شما از لحاظ موتورهای جستجو بهینه می شوند تا در نتایج اول جستجو قرار گیرند

سئو سایت گردشگری در حقیقت رتبه سایت را در موتورهای جستجو تعیین خواهد کرد و میزان بازدید از سایت را تحت تاثیر قرار می‌دهد. سئو سایت گردشگری سبب می‌شود تا گردشگران بتوانند به راحتی بدون مراجعه حضوری به آژانس‌ها و شرکت‌های خدماتی مراحل اولیه سفر و ثبت نام برای تورهای گردشگری را انجام دهند.

سئو سایت به افراد اجازه می‌دهد تا با یک کلیک بتوانند از از خدمات متنوع سایت‌های گردشگری استفاده کنند. سئو سایت اقدامی است که باید با تجربه در این زمینه انجام شود تا نتیجه مثبتی داشته باشد. جاب تیم از بهترین مجموعه‌ها برای سئو سایت است.  دانش و علم کافی در این موضوع را داشته و با ارائه خدمات گوناگون به کارفرما سایت را به وضعیت مطلوبی خواهد رساند.
 

سئو سایت گردشگری و اهمیت آن

زمانی که یک سایت گردشگری به صورت اصولی و با رعایت استانداردها سئو شده باشد، از نظر موتورهای جستجو ارزشمند شناخته شده و به همین دلیل در صورت سرچ کاربران در صدر نتایج مشاهده می‌شود. 

زمانی که سایت در سه لینک اول یا حتی صفحه‌ی اول گوگل به نمایش گذاشته شود، کاربران بیشتری به آن اعتماد کرده و از خدمات آن استفاده می‌کنند. این موضوع سبب بالا رفتن نرخ بازدید از سایت شده و به افزایش فروش می‌انجامد. کسب درآمد بیشتر و سوددهی با کمک سئو سایت گردشگری امکان پذیر خواهد بود.

مشاوره برای سئو سایت گردشگری

سئو سایت گردشگری از اهمیت بالایی برخوردار است و برای اینکه سایت به رتبه خوبی دست پیدا کند توصیه می‌شود در ابتدا اقدام به دریافت مشاوره از سوی افراد متخصص کنید تا بتوانید به اطلاعات کافی در این زمینه برسید. یکی از وجه تمایزهای جاب تیم با سایر مجموعه‌هایی که خدمات سئو انجام می‌دهند، ارائه مشاوره تخصصی به صورت کاملا رایگان است. 

کارشناسان در جاب تیم به سوالات شما پاسخ داده و تمامی ابهامات در این زمینه را برطرف خواهند کرد. همچنین راهکارها و استراتژی‌های مناسبی برای سئو سایت گردشگری در اختیارتان قرار می‌دهند.
برای مشورت با مشاوران جاب تیم کافی است با شماره‌ی 09308297906 تماس بگیرید. همچنین در صورتی که بخواهید سئو سایت گردشگری را به جاب تیم بسپارید خدمات مختلفی به شما عرضه خواهد شد. برخی از این خدمات به شرح زیر هستند.

 • یک قرارداد رسمی با جاب تیم بسته خواهد شد و پروپوزالی ارائه می‌گردد. 
 • سئو داخلی، خارجی و تکنیکال به صورت تخصصی برای سایت انجام خواهد شد. 
 • جاب تیم به صورت مستمر برای سایت محتوا تولید می‌کند.
 • روی سایت فعالیت روزانه دارد.
 • به صورت روزانه و ماهانه گزارش کاملی از فعالیت‌های سایت ارائه می‌دهد.
 • یک گروه در تلگرام و واتساپ ایجاد کرده تا کارفرما به صورت مستقیم با سئوکاران در ارتباط باشد.

قیمت سئو سایت گردشگری

هزینه سئو سایت گردشگری با توجه به عوامل مختلف تعیین می‌شود. فاکتورهای مختلفی مانند سختی کلمات، نوع سایت و حوزه رقابت در کنار یکدیگر قیمت نهایی سئو سایت را مشخص می‌کنند. اگر فعالیت سایت گردشگری در زمینه‌ای رقابتی قرار داشته باشد، قطعا برای سئو شدن به هزینه بیشتری نیاز خواهد داشت و باید استراتژی‌های مختلفی را بر روی آن پیاده سازی کرد. 

یکی از ویژگی‌های خاص جاب تیم ضمانت انجام کار در قرارداد است. در صورتی که سایت در زمان مقرر شده به رتبه‌ی مورد نظر ارتقا پیدا نکند. جاب تیم تمام مبلغ دریافتی از کارفرما را به او عودت خواهد داد.

زمان سئو سایت گردشگری

زمان سئو سایت گردشگری همانند قیمت آن به فاکتورهای مختلفی وابسته است و عوامل مختلف آن را تعیین خواهند کرد. نوع کلمات و رقابت در این زمینه بسیار تاثیر گذار هستند. برخی از کلمات کلیدی به دلیل محبوبیت و رقابتی بودن در حوزه فعالیت به زمان بیشتری برای سئو نیاز خواهند داشت.

توجه داشته باشید که سئو سایت گردشگری با استراتژی‌های مختلفی با توجه به نظر سئوکاران انجام می‌شود، اما برخی از این روش‌ها توسط گوگل رد شده‌اند به همین دلیل استفاده از آن‌ها می‌تواند منجر به جریمه و یا حتی پنالتی شدن سایت شود.در نتیجه اگرچه استفاده از روش‌های استاندارد به زمان بیشتری نیاز دارد اما بی شک رتبه سایت را بهبود می‌بخشد.

مراحل سئو سایت گردشگری

سئو سایت گردشگری در جاب تیم دارای مراحل خاصی است که به ترتیب و با نظر سئوکاران انجام می‌شود. جاب تیم در تمامی فرایند سئو سایت گردشگری در کنار شما است، نیاز کاربران را درک کرده و آن‌ها را در سایت پیاده سازی می‌کند و همچنین محتوای سایت را با توجه به هدف شما تولید خواهد کرد. مراحل سئو سایت گردشگری در جاب تیم عبارتند از:

 • در ابتدا با جاب تیم تماس بگیرید و شرایط و خواسته‌های خود را با مشاوران در میان بگذارید تا راهنماییتان کنند.
 • سپس کارشناسان آدرس سایت را دریافت می‌کنند تا بتوانند وضعیت فعلی سایت را مورد بررسی قرار دهند. همچنین متخصص سئو فعالیت رقبا را نیز آنالیز کرده و روش‌هایی برای سئو سایت گردشگری در نظر خواهند گرفت.
 • متخصصین سئو در جاب تیم کلماتی که مرتبط با کسب و کار شما هستند را بررسی کرده و یک پروپوزال ارائه می‌دهند که در قرار داد ضمیمه خواهد شد. توجه کنید که باید فرم بریف ارسال شده را تکمیل کرده و آن را برای شرکت بفرستید.
 • با انجام تمامی مراحل ذکر شده، در ابتدا جاب تیم نمونه کارهای خود را در اختیارتان قرار داده و سپس پکیج‌های متنوع سئو را برایتان ارسال خواهد کرد. در انتخاب بسته مناسب کارشناسان جاب تیم موظف هستند به شما یاری رسانده و پکیجی که تاثیر بهتری روی سئو دارد را انتخاب کنند. گاهی تلفیقی از چند بسته با امکانات مختلف برای سئو سایت مفید تر واقع خواهد شد.
 • پس از آن قراردادی میان شما و جاب تیم عقد شده و راه‌های مختلفی برای ارتباط با سئوکاران ایجاد می‌شود.
 • جاب تیم به صورت لحظه‌ای و ماهانه در مورد نحوه کار و پیشرفت سایت برایتان گزارش ارسال خواهد کرد.

با خدمات جاب تیم بیشتر آشنا شوید : سئو سایت مهاجرتی