سئو سایت دکوراسیون

سئو سایت دکوراسیون decoration site seo

سئو سایت دکوراسیون یک رویه برای رساندن محصولات شرکت های فعال در زمینه دکوراسیون به صفحه اول گوگل است.

این روزها بین سایت‌های معماری رقابت سنگینی برای رسیدن به رتبه یک گوگل وجود دارد. به همین خاطر است که روزانه شرکت‌های دکوراسیون زیادی برای سئو سایت خودشان به دفتر ما مراجعه می‌کنند. معماری یکی از علم‌های آمیخته با هنر است که از قدیم تا به حال افراد زیادی در این عرصه مشغول بوده‌اند. آن‌ها با ایده‌های نوینی برای چیدمان بهتر خانه و محل کار، همیشه توجه افراد را به خودشان جلب کرده‌اند. با توجه به اینکه امروزه مشغله‌های کاری بیشتر شده است و خیلی از کاربران به دنبال این هستند که بخش بیشتری از کارهایشان را در فضای مجازی سریع‌تر و راحت‌تر انجام دهند، دفاتر معماری که به فکر راه‌اندازی سایت دکوراسیون میفتند، شانس بیشتری برای جذب کاربران و مشتران وفادار دارند. از طرفی به واسطه رقابت سنگینی که بین سایت‌های دکوراسیون داخلی وجود دارد، مسئله سئو برای سایت دکوراسیون نقش پر رنگ‌تری پیدا کرده است و صاحبان این سایت‌ها همواره به دنبال افرادی هستند که تجربه‌ها و رزومه و نمونه کارهای قوی‌تری در زمینه سئو برای سایت دکوراسیون داشته‌باشند. در همین زمینه جاب تیم با نمونه‌کارهای قوی و تجربه و به کمک کارشناسان متبحر و ماهر می‌تواند کمک زیادی به شما بکند. در ادامه با ما همراه باشید

سئو سایت دکوراسیون به زبان ساده

اشتباهی که خیلی از معماران می‌کنند این است که انقدر غرق تهیه عکس و نمونه کار قوی و به نمایش درآوردن آن‌ها در سایت می‌شوند که از ضرورت سئو کردن سایت غافل می‌مانند. اما فراموش نکنید که بدون توجه به سئو شاید هیچ کس متوجه نشود که شما یک سایت برای خودتان راه‌اندازی کرده‌اید. بهینه سازی موتورهای جستجو برای دکوراتورهای داخلی کمی سخت است به خصوص در بازارهای گسترده‌تر که در آن  صدهای شرکت برای مشاهده شدن در صفحعه اول گوگل و در بسته هفت لیست حرفه‌ای مشغول به رقابت تنگاتنگ هستند. به همین خاطر است که سئو برای سایت دکوراسیون سخت‌تر است و در مسیر سئو سایت دکوراسیون چالش‌های مختلفی وجود دارد. 
درست است که بیشتر کسانی که در حیطه دکوراسیون فعالیت می‌کنند، زمان کمتری برای بازاریابی آنلاین دارند، اما سئو سایت ضروری‌ترین نکته برای حضور در فضای آنلاین است. همین حضور هم زمینه‌ساز دیده شدن، کسب اعتبار و کسب مشتریان بیشتر است. جاب تیم با ارائه یک بسته بهینه‌سازی حرفه‌ای برای سایت شما این چالش را به بهترین شکل پشت سر گذاشته است و ترتیبی می‌دهد که بتوانید در کمترین زمان شاهد نتایج مثبت در مسیر سئو کردن سایت دکوراسیون‌تان باشید.
با اینکه امروز کسب و کارهای اینترنتی در بین مردم رواج بیشتری پیدا کرده‌اند، اما باز هم عده زیادی از صاحبان کسب و کار از وارد شدن به این فضا امتناع می‌کنند. چراکه آن‌ها می‌دانند که این کار ریسک بالایی دارد و رقابت در این زمینه بسیار سنگین است. به همین خاطر است که شما به افراد حرفه‌ای در زمینه سئو نیاز دارید. 

خدمات دیگر جاب تیم : مشاوره راه اندازی کسب و کار اینترنتی

مراحل سئو سایت دکوراسیون

برای سئو کردن سایت دکوراسیون شما به استراتژی، زمان بندی و حوصله نیاز دارید. باید مجموعه محتواهای هدفمند تولید کنید و از طریق لینک‌سازی داخلی و خارجی بین این محتواها ارتباط برقرار کنید. هر چقدر این فرایند را با نقشه و آگاهانه پیش ببرید، تجربه کاربری در سایت بهبود یافته و در نهایت در سئو سایت دکوراسیون هم موفق‌تر خواهید بود. در ادامه برخی از کارهایی که برای سئو سایت دکوراسیون توسط جاب‌تیم انجام می‌شود را نام برده و بعضی از جزئیات آن را با شما در میان می‌گذاریم.

بیشتر بدانیم : آموزش تدوین استراتژی سئو seo

مراحل سئو سایت دکوراسیون

استارت سایت با انتخاب بهترین کلمات کلیدی

خیلی از شرکت‌هایی که حوزه سئو کردن سایت دکوراسیون مشغول به کار هستند، با کلیدواژه "دکوراسیون داخلی" کار می‌کنند. اما لغت "طراحی داخلی" هم در یک سری مناطق به همین اندازه محبوب و سرچ‌خور است. در نتیجه در بعضی شهرها بهتر است که از عبارت طراحی داخلی استفاده کنید درحالی که در شهرهای دیگر دکوراسیون داخلی کلیدواژه پرتکرارتری است. اما در هر صورت اصلی‌ترین کاری که قبل از شروع سئو برای سایت دکوراسوین باید انجام دهید این است که تحقیق کنید و بهترین و کاربردی‌ترین لغات و کلیدواژه‌ها را مشخص کنید. سپس با استفاده از لیستی که به دست آورده‌اید، شروع به ایجاد محتوا در وبلاگ سایت بکنید و مقالات مرتبطی با کلیدواژه‌ها آماده کنید. نوشتن در مورد نوع دکوراسیون داخلی که انجام می‌هید و سایر جزئیات ترتیبی می‌دهد تا افرادی که به دنبال این نوع از تخصص‌ها هستند راحت‌تر بتوانند شما را پیدا کنند.

اطلاعات شرکت خود را در صفحه اول و تماس با ما درج کنید

صفحه اصلی اهمیت زیادی در سئو سایت دکوراسیون دارد. بهتر است به بهبود و بهینه‌سازی سئو این صفحه اهمیت بیشتری بدهید. نام شرکت، آدرس و شماره تماس‌های خود را در صفحه اول سایت درج کنید. این اطلاعات را در صفحه تماس با ما سایت هم اضافه کنید. با این کار موتورهای جستجو هویت شما را سریع‌تر پیدا کرده و نام شما در دیتابیس آن‌ها اضافه می‌شود. بهتر است صفحه اول سایت را با عکس‌ها و انیمیشن‌ها سنگین نکنید. سریع لود شدن این صفحه اهمیت زیادی دارد. بهینه کردن عکس‌ها و بالا بردن سرعت لود صفحه هوم سایت یکی از موارد مهمی است که کارشناسان ما در جاب تیم آن را بررسی کرده و با رفع ایرادات و مشکلات احتمالی ترتیبی می‌دهند که این صفحه سریع‌تر لود شود. از طرفی با لینک‌سازی اعتبار صفحه اصلی سایت را برای موتورهای جستجو مشخص شده و ترتیبی داده می‌شود که این صفحه امتیاز بالاتری نسبت به سایر صفحات سایت دریافت کند.

نام شرکت خود را در دیرکتوری‌های آنلاین اضافه کنید

اگر کسب و کار شما به تازگی ایجاد شده است، ثبت نام آن در دیرکتوری‌های آنلاین ضروری است. چرا که بدون این کار اطلاعات شما به سادگی در اینترنت منتشر شده و پخش نمی‌شود. بدون اینکه نام‌تان در سایت‌های دیگر تکرار شود، امیدی به دریافت بازدیدهای محلی نخواهید داشت. اگر سایت دکوراسیون داخلی شما قدمت بیشتری داشته‌باشد، لیست‌هایی که اطلاعات شما در آن‌ها وجود دارند را چک می‌شود تا از صحیح و درست بودن اطلاعات آن‌ها مطمئن شویم.
همچنین یک سری سایت در اینترنت وجود دارند که کارشان معرفی طراحان و سایت‌های دکوراسیون است. ما معروف‌ترین قوی‌ترین این سایت‌ها را پیدا کرده و نام سایت‌تان را در آن ها اضافه می‌کنیم. حتی شما می‌توانید با سفارش ریپورتاژ به جاب تیم سایت دکوراسیون خودتان را به صورت حرفه‌ای و اختصاصی در این سایت‌ها معرفی کنید. 

حضور در شبکه‌های اجتماعی

کسانی که به حیطه دکوراسیون داخلی علاقه‌مند هستند، معولا در شبکه‌های اجتماعی برای مطالب مرتبط با این موضوع سرچ می کنند تا ایده‌های جدیدی پیدا کننده یا با شرکت‌های قوی در این حوزه آشنا شوند. به همین خاطر است که استفاده درست و هوشمندانه از پتانسیل سوشیال مدیا اهمیت زیادی در بهینه کردن سئو سایت و بالا بردن بازدید سایت دارد. شما می‌توانید طرح‌های دکوراسیون خود را در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید و توجه کاربران را جلب کنید. اضافه کردن لینک سایت و مطالب آن هم در کنار عکس‌ها بازدید شما را بالا می‌برد. موتور جستجو این فعالیت‌ها را رصد می‌کنند و آن را دلیلی بر محبوبیت شما در فضای مجازی به حساب می‌آورند. کار کردن در سوشیال مدیا اصول و قواعد خودش را دارد. جاب تیم می‌تواند با معرفی ادمین‌های حرفه‌ای و طراحی استراتژی‌های اختصاصی برای شما، مسیر دیده شدن و پیشرفت در این فضا را برای‌تان هموارتر کند.عکس‌های سایت باید برای ربات‌های گوگل قابل پایش باشند
بعضی وقت‌‌‌ها طراحان داخلی اجازه دسترسی دیگران به عکس‌ها را نمی‌دهد و این به معنی این است که نمونه کارهای شما از دور بازاریابی خارج می‌شوند. زمانی که عکس‌ها قابل دسترسی نباشند، کاربران و موتورهای جستجو هم نمی‌‌توانند به عکس‌ها دسترسی داشته باشند و شما عملا نمی‌توانید از عکس نمونه کارهای‌‌تان برای بالا بردن رتبه سئو سایت استفاده کنید.  این مقوله باعث کاهش نمایش سایت در بین کاربران می ‌شود. شما می‌توانید لوگوی خود را روی تصاویر قرار دهید و به مسئله کپی رایت عکس ها اشاره کنید اما حتما باید عکس‌ها باید در دسترس کاربران و ربات‌های گوگل قرار بگیرند. ‌‌دقت کنید که در مقوله سئو سایت دکوراسیون عکس‌ها مهم‌‌ترین سرمایه شما برای دستیابی به مشتریان بیشتر هستند. اگر سیاست خاصی در انتشار عکس نمونه کارهای خودتان دارید یا نگرانی در خصوص سواستفاده از عکس‌ها دارید، مشاوران ما  جهت مشاوره سئو در جاب‌تیم توصیه‌های دیگری دارند تا در نهایت بتوانید با خیال راحت نمونه کارهای‌تان را در فضای مجازی منتشر کنید. 

‌‌وبلاگ در سایت

شاید در نگاه اول فکر کنید  که راه‌اندازی سایت  برای دکوراسیون تنها شامل به نمایش درآوردن عکس‌‌های نمونه کارهای شما است، اما اصلا اینطور نیست. شما می‌توانید از فضای اینترنت و سایت استفاده زیادی بکنید و ترتیبی بدهید که کاربران بتوانند  ‌از ابعاد مختلف سایت  شما بهره ببرند. ‌‌با نوشتن مقالات و اضافه کردن آن در  بخش وبلاگ سایت می‌توانید در کلمات کلیدی هم ربته بهتری دریافت کنید. وبلاگ سایت خود را سئو کرده و به صورت مرتب محتوا و مقاله‌های جدید  به  آن اضافه کنید. برای این کار می‌توانید از کارشناسان تولید محتوا جاب تیم کمک بگیرید تا با مهندسی تولید محتوا و با ترفند استفاه اصولی از کلیدواژه‌های هدف کاربران را به استفاده از خدمات مربوطه در سایت‌تان هدایت کنند.

دیگر خدمات جاب تیم : سئو سایت پزشکی

‌‌استفاده از تگ Author 

این تک برای نمایش بهتر سایت در صفحات جستجو کاربرد دارد. بر ای طراحانی که از نام خودشان به عنوان برند سایت استفاده می‌کنند، استفاده از این تگ ضروری است. یکی از نکات ضروی در راه‌اندازی و سئو سایت دکوراسیون استفاده از نام طراحان است. خیلی از کاربران به جای نام شرکت، نام طراحان را سرچ می‌کنند. به همین خاطر است که با استفاده از این تگ می‌توانید کاربران را به کلیک کردن روی سایت‌تان ترغیب کنید. این کار بعد از یک بازه زمانی مشخص به بالا رفتن رتبه سئو سایت‌تان کمک می‌کند.

بخش کامنت در سایت

وقتی کاربران با نام شما یا شرکت‌تان آشنا نباشند، به دنبال ریویوها و نقد و بررسی های آنلاین می‌روند. در صورتی که بخش کامنت سایت‌تان قوی باشد، این بستر فراهم می‌شود که کاربران بتوانند نقاط قوت کار شما را بشناسند و راحت‌تر به شما اعتماد کنند. برای جذب کامنت می‌توانید از مشاوره دیجیتال مارکتینگ ما در جاب‌تیم استفاده کنید و استراتژی‌های آن‌ها را دنبال کنید. ما شرایطی را فراهم می‌کنیم تا بخش کامنت در سایت شما وضعیت خوبی داشته و نقدهای بیشتری در سایت منتشر شوند.

لینک سازی

در بحث سئو لینک سازی داخلی و خارجی اهمیت زیادی دارد. شما با لینک سازی داخلی می‌توانید صفحه اصلی سایت و صفحات مهم سایت‌تان را ارتقا بدهید و با لینک سازی خارجی اعتبار سایت شما نزد موتورهای جستجو بالا می‌رود. کارشناسان سئو جاب تیم با استراتژی‌های موثر و به روزی که در زمینه لینک سازی دارند، این کار را به نحو احسنت انجام می‌دهند.

بازاریابی ویدئویی

این روزها محتواهای ویدئویی برای کاربران محبوبیت بیشتری نسبت به محتواهای متنی دارند. پس تولید محتوای ویدئویی هم کمک زیادی به بهبود سئو سایت دکوراسیون شما می‌کند و ترتیبی می‌دهد که بتوانید کاربران بیشتری را به سایت‌تان هدایت کنید. اگر ویدئوهایی که تولید می‌کنید، از پروژه‌های کاری خودتان باشد، می توانید با یک تیر دو نشان بزنید و هم نمونه کارهای‌تان را معرفی کنید و هم بستری برای جلب توجه کاربران فراهم کنید. در صورتی که تولید محتوا به صورت اصولی انجام شود، می‌توانید امید زیادی به جذب ترافیک و کاربران بیشتر داشته‌باشید. تولید محتوای متنی اصول خودش را دارد و کارهایی مانند تهیه پرده سبز تا ایجاد نور مناسب و استفاده از تجهیرات حرفه‌ای به بهتر شدن کیفیت ویدئوها کمک می کند. در این زمینه می‌توانید از مشاوره کارشناسان ما در جاب تیم بهره‌مند شوید.

مزایای سئو سایت دکوراسیون

گفته می‌شود که 60 درصد از کلیک‌ها شامل اولین نتیجه گوگل است و رتبه اول شدن در موتورهای جستجو تنها با سئو کردن سایت دکوراسیون امکان پذیر است. بنابراین استفاده از خدمات سئو برای سایت دکوراسیون ترتیبی می‌دهد که برای تعدادی از کلمات کلیدی به صدر لیست نتایج گوگل برسید و بتوانید از ترافیک بی‌نظیری که گوگل در اختیار شما قرار می‌دهد، بهره‌مند شوید.
نتایجی که از سئو کسب می‌کنید، در صورتی که سئو اصولی و درست انجام شده باشد، ماندگار خواهد بود و هزینه‌ای که برای سئو می‌کنید یک سرمایه‌گذاری همیشگی است.
از طرفی زمانی که شما یک سایت حرفه‌ای و سئو شده دارید، کاربران راحت‌تر به شما اعتماد می‌کنند و شما اعتبار بیشتری در بین آن‌ها خواهید داشت.
سئو ترافیک سایت و در نهایت مشتریان شما را بیشتر می‌کند.
سئو کمک می‌کند تا برندسازی ساز و کار ساده‌تری داشته باشد و بتوانید راحت‌تر نام‌تان را سر زبان‌ها بیندازید. سئو علاوه بر اینکه ترافیک سایت را بیشتر می‌کند، کیفیت ورودی‌های سایت را هم بالا می‌برد. با سئو کردن سایت‌تان وردی‌های بهتر و بیشتری دریافت می‌کنید.
با سئو کردن سایت‌تان شما همیشه و در هر زمانی در مسیر پیشرفت قرار دارید و حتی زمانی که دست از کار می‌کشید، سایت‌تان به مسیرش ادامه می‌دهد.سئو یک استراتژی بلند مدت است.

تعرفه و قیمت سئو سایت دکوراسیون

در مشخص کردن تعرفه کلی سئو سایت دکوراسیون شما موارد زیادی دخیل هستند. میزان رقابت و سختی کلمات کلیدی که مشخص کرده‌اید، میزان اعتبار دامنه و تعداد عکس‌ها و نمونه‌ کارهای شما از جمله موارد تعیین کننده قیمت نهایی سئو سایت دکوراسیون هستند. برای مشخص کردن تعرفه نهایی، کارشناسان ما در جاب تیم جلساتی را با شما ترتیب می‌دهند و بعد از اینکه جزئیات پروژه را مشخص کردند، تعرفه نهایی را اعلام می‌کنند.

بیشتر بدانیم : انجام سئو سایت