سئو سایت ساختمانی

سئو سایت ساختمانی

سئو سایت ساختمانی توسط جاب تیم با استراتژی های درست در این حوزه انجام می شود شما می توانید از مجموعه ما نمونه کار های مختلف در حوزه سئو دریافت کنید

یکی از کسب و کارهایی که در چند سال اخیر با توسعه‌ و رشد زیادی مواجه شده، ساختمان سازی است. صاحبان مشاغل مختلف این حوزه از جمله تولید کنندگان مصالح ساختمانی، مهندسان عمران، تاسیسیات ساختمانی، معماران و ... با بهرمند شدن از سئو سایت ساختمانی می‌توانند خدمات و پروژه‌های خود را به سطح بیشتری از کاربران ارائه دهند. سئو سایت ساختمانی به صاحبان این مشاغل کمک میکند تا خود را از سایر رقبایشان متمایز جلوه دهند و در نتیجه زمینه موفقیت و پیشرفت را فراهم کنند.
 

اهمیت سئو سایت ساختمانی

سئو سایت ساختمانی باعث میشود تا رتبه سایت در نظر گوگل بالا برود، در نتیجه گوگل کاربران خود را به سمت صفحه‌ی شما هدایت میکند. با بالا رفتن نرخ بازدید و درگیر شدن کاربر در سایت امکان ارائه خدمات بالا رفته و در نتیجه افزایش فروش خواهید داشت. سئوی سایت ساختمانی منجر به اعتماد مخاطبین سایت شده و درآمد را به میزان قابل توجهی بالا می‌برد.این موضوع میتواند موجب برندسازی سازی شود و مسیر کسب و کار شما را تغییر دهد.

برای اینکه بتوانید برای سایت خود سئویی حرفه‌ای و اصولی داشته باشید بهتر است در آغاز کار با افرادی که در این زمینه تجربه‌ی کافی دارند و موانع را می‌شناسند مشورت کنید.
مشاوره گرفتن از متخصصان باعث میشود دید بهتری به این قضیه پیدا کنید و بهترین استراتژی را برای سئو سایت ساختمانی در نظر بگیرید.
مشاوران خلاق جاب تیم دانش خود را در اختیار شما قرار داده و با ارائه اطلاعات و شرح مراحل انجام سئو، مسیری مناسب برای سئو سایت ساختمان به شما نشان میدهند. 

آژانس جاب تیم همواره سعی دارد تا بتواند اعتماد مشتریان خود را جلب کرده و رضایت آنان را افزایش دهد، به همین سبب امکانات ویژه‌ای را در اختیار شما قرار میدهد تا خود را از سایر شرکت‌ها متمایز کند. برخی از خدمات خاص جاب تیم عبارتند از:

خدمات سئو سایت ساختمانی

 • سئو داخلی، خارجی و تکنیکال به صورت اختصاصی انجام میشود
 • فعالیت روزانه روی سایت و ارائه محتوای مستمر
 • ارائه گزارش روزانه و ماهانه به کارفرما
 • بستن قرارداد تضمینی و ارائه پروپوزال
 • داشتن گره واتساپی و تلگرامی برای برقراری ارتباط مستقیم میان کارفرما و سئوکاران

قیمت خدمات سئو سایت ساختمانی

قیمت خدمات سئو سایت ساختمانی

سئوی فرایندی است که برای هر نوع سایت با توجه به شرایط موجود انجام می‌شود به همین دلیل نمیتوان برای آن نرخ دقیقی تعریف کرد. 
عوامل مختلفی وجود دارند که در مشخص کردن نرخ سئو سایت ساختمانی نقش بسزایی دارند. این عوامل شامل سختی کلمات کلیدی، حوزه رقابتی و نوع سایت میشوند.

بهرمندی از خدمات تیم سئویی که به آن مراجعه میکنید نیز در این زمینه از اهمیت بالایی برخوردار است. یکی از بهترین شرکت‌ها در زمینه خدمات سئو جاب تیم است.
جاب تیم تنها شرکتی است که ضمانت میدهد در صورتی که سئو سایت ساختمانی را در زمان مقرر به رتبه تعیین شده نرساند تمام وجه دریافتی را بازمیگرداند. 

زمان سئو سایت ساختمانی

سئو سایت ساختمانی زمان بر بوده و باید با دقت و بررسی‌های لازم انجام شود تا نتایج مثبتی روی سایت بگذارد. در صورتی که سئو سایت به صورت اصولی انجام شود گوگل صفحه را ارزشمند در نظر میگیرد و رتبه‌ی آن را افزایش میدهد تا مخاطبان بیشتری را با سایت آشنا کند.

روش‌های مختلفی برای سئو سایت ساختمانی وجود دارند که برخی از آن‌ها مانند استفاده از لینک‌های بی کیفیت مخرب بوده و زمینه افول سایت را فراهم میکنند. 
به همین خاطر بهتر است بدانید اگرچه سئوی هدفمند و حرفه‌ای زمان بیشتری به همراه خواهد داشت اما به بهترین شکل سایت را در دسترس کاربران قرار میدهد و موجب افزایش درآمد شما میشود.

مراحل سئو سایت ساختمانی

سئو سایت ساختمانی در جاب تیم فرایند ثابتی دارد که شامل مراحل زیر است:

 • در ابتدا با مشاوران جاب تیم تماس گرفته و از خدمات آن‌ها در زمینه سئو سایت ساختمانی آگاهی پیدا کنید.
 • زمانی که جاب تیم آدرس سایت را از شما دریافت کرد، شروع به آنالیز اولیه سایت می‌کند تا بتواند درک کاملی از شرایط و وضعیت فعلی آن بدست آورد.
 • جاب تیم فرم بریفی برای شما ارسال میکند و کلمات مرتبط با کسب و کارتان را مورد بررسی قرار میدهد، در همین راستا پروپوزالی ارائه میدهد که به قرارداد ضمیمه می‌گردد.
 • سپس پکیج‌های متنوع جاب تیم در اختیار شما قرار می‌گیرند، در صورتی که نتوانستید پکیج مناسب را برای خود انتخاب کنید، کارشناسان جاب تیم وظیفه دارند با توجه به کلمات کلیدی بهترین پکیج یا تلفیقی از چند پکیج را که بهترین بازدهی را دارند برای شما در نظر بگیرند.
 • اگر موارد ذکر شده مورد تایید کافرما قرار گیرند قراردادی بین جاب تیم و کارفرما صورت میگیرد. 
 • سپس گروهی در تلگرام و واتساپ ایجاد میشود تا سئوکاران بتوانند با کارفرما ارتباطی مستقیم داشته باشند و به طور مستمر گزارش ارائه دهند.

از دیگر خدمات جاب تیم : سئو سایت مبلمان