سئو سایت املاک

سئو سایت املاک real estate site seo

سئو برای سایت های املاک کمک می کند شما با مشتریان خود تعامل بیشتری داشته و همچنین مشتریان جدیدی از تمام نقاط کشور جذب کنید.

سئو سایت املاک موجب می‌شود سایت در میلیون‌ها جستجوی روزانه‌ای که مردم برای استفاده از خدمات املاک انجام می‌دهند، در نتایج اول گوگل قابل مشاهده باشد. امروزه اکثر افراد برای خرید یا اجاره خانه به موتورهای جستجو مراجعه کرده و عبارات مختلفی را سرچ می‌کنند، سایتی که از استانداردهای گوگل پیروی کند و در یک کلام اگر سئو سایت املاک مناسبی داشته باشد در صفحه اول گوگل به نمایش گذاشته می‌شود و می‌تواند به راحتی خدمات خود را به کاربران ارائه دهد. 

سئو سایت املاک فرایندی تخصصی است که باید افراد متخصص آن را انجام دهند تا سایت به رتبه خوبی دست پیدا کند. مجموعه جاب تیم یکی از بهترین شرکت‌ها در زمینه خدمات طراحی سایت و سئو سایت است. سئوکاران در جاب تیم با تجربه و مهارت خود رقبا را شناسایی کرده و برای رتبه گرفتن سایت استراتژی‌های مختلفی را بکار می‌برند.
 

سئو سایت املاک همراه با مشاوره تخصصی

سئو سایت املاک نیازمند تخصص و تجربه است، در نتیجه پیش از اقدام به سئو سایت بهتر است با افرادی که در این زمینه مهارت و دانش کافی دارند گفتگو کرده و مشاوره دریافت کنید.
کارشناسان در این زمینه استراتژی‌های مناسب برای پیشرفت سایت را در نظر گرفته و آن‌ها را به شما ارائه می‌دهند تا به اطلاعات کافی در این زمینه دست یابید. 

مشاوران جاب تیم به صورت تخصصی و کاملا رایگان در مورد خدمات سئو سایت املاک، مراحل، هزینه و زمان سئو به شما مشاوره می‌دهند و در این زمینه راهنماییتان خواهند کرد.
 برای دریافت مشاوره از جاب تیم کافی است با شماره‌ی موجود در سایت تماس بگیرید. همچنین جاب تیم به منظور سئو اصولی سایت خدمات مختلفی را به کارفرما ارائه می‌دهد. برخی از این خدمات شامل موارد زیر هستند.

 • جاب تیم یک قرارداد رسمی با کارفرما بسته و به او پروپوزال ارائه می‌دهد.
 • یک گروه در تلگرام و واتساپ ایجاد می‌کند تا کارفرما به صورت مستقیم با سئوکاران در ارتباط باشد.
 • تولید محتوای سایت را انجام می‌دهد.
 • تمامی بخش‌های سئو داخلی، خارجی و تکنیکال را به صورت اختصاصی پیاده سازی می‌کند.
 • فعالیت روزانه روی سایت دارد و به صورت روزانه یا ماهانه به کارفرما گزارش می‌دهد.

قیمت سئو سایت املاک

هزینه سئو سایت املاک چقدر است؟

قیمت سئو سایت املاک باتوجه به عوامل مختلف مشخص می‌شود. در حقیقت باید گفت هزینه سئو وابسته به معیارهای مختلفی همچون سختی کلمات کلیدی، نوع سایت و حوزه رقابتی است. 
اگر کلمات کلیدی رقابتی تر باشند سئو نیز قیمت بالاتری خواهد داشت. به هر میزان بازارکار رقبای بیشتری داشته باشد، سایت نیز سخت تر سئو خواهد شد  و قیمت بالاتری برای آن باید پرداخت کرد که بی شک ارزش خواهد داشت و به افزایش درآمد منجر می‌شود.

همچنین شرکتی که برای سئو سایت به آن مراجعه می‌کنید، در تعیین کردن قیمت بسیار تاثیرگذار عمل می‌کند.
 یکی از وجه تمایزهای شرکت جاب تیم با سایر مجموعه‌ها ارائه ضمانت انجام کار است. در صورتی که جاب تیم نتواند سایت را به رتبه مورد نظر در قرارداد برساند تمام وجه دریافتی را به کارفرما عودت خواهد داد.

پیش از شروع سئو سایت املاک نیاز به طراحی سایت املاک دارید 

اهمیت سئو سایت املاک

سئو سایت املاک باعث می‌شود بتوانید تعامل خود را با مشتریان افزایش داده و خدمات املاک و مستغلات آن را ارائه دهید.
این موضوع درآمدتان را به میزان قابل توجهی افزایش خواهد داد. اهمیت سئو سایت املاک زمانی مشخص می‌شود که بدانید غالب بر 40% افراد پیش از دریافت خدمات املاک در موتورهای جستجو اطلاعات مورد نیاز خود را کسب می‌کنند. در نتیجه اگر سئو بر اساس اصول و استانداردها انجام شود، کاربران بیشتری به سوی آن هدایت خواهند شد.

مزایای پیاده سازی سئوی سایت املاک چیست؟

زمان سئو سایت املاک

سئو دارای یک روال زمان بر است. نمی‌توان زمان مشخصی برای سئو سایت املاک در نظر گرفت. عواملی چون نوع کلمه و رقابت بر این موضوع دخالت خواهند داشت.
 برخی کلمات کلیدی به دلیل سخت و رقابتی بودن به زمان بیشتری برای سئو نیاز دارند. 

توجه داشته باشید برخی روش‌ها مانند استفاده از لینک‌های بی کیفیت موجب سئو سایت املاک خواهند شد اما ممکن است با شناسایی گوگل بی ارزش شناخته شده و حتی جریمه شوند. 
روش‌هایی که توسط گوگل تایید شده‌اند به زمان بیشتری برای سئو سایت املاک نیاز دارند اما نتایج بهتری نیز برای رتبه گرفتن سایت خواهند داشت.

مراحل سئو سایت املاک 

مراحل و نکات سئوی سایت املاک و مستغلات

سئو سایت املاک در جاب تیم دارای مراحل خاصی است که باید با توجه به استراتژی‌ها و برنامه ریزی سئوکاران انجام شود. مراحل سئو سایت املاک به شرح زیر است:

 • در مرحله اول با شماره ذکر شده تماس بگیرید تا در مورد سئو سایت املاک مشاوره دریافت کرده و به آگاهی کامل در این مسئله دست پیدا کنید.
 • کارشناسان آدرس سایت را دریافت کرده و آنالیز اولیه را روی سایت انجام می‌دهند تا وضعیت و جایگاه آن به اطلاعاتی برسند. همچنین فعالیت رقبا را زیر نظر می‌گیرند تا برای پیشی گرفتن از آن‌ها برنامه ریزی کنند.
 • سپس متخصصان سئو کلماتی که مرتبط با کسب و کار املاک هستند را مورد بررسی قرار داده و یک پروپوزال ارائه می‌دهند. این پروپوزال در قرار داد کارفرما ضمیمه میشود. همچنین یک بریف برای شما ارسال می‌شود که باید آن را تکمیل کرده و برای جاب تیم بفرستید.
 • در مرحله بعد نمونه کارها و پکیج‌های مختلف جاب تیم در اختیارتان قرار می‌گیرد تا یک بسته مناسب انتخاب شود، در این زمینه کارشناسان جاب تیم شما را راهنمایی خواهند کرد.
 • سپس قراردادی میان شما و جاب تیم عقد می‌گردد. 
 • پس از آن یک گروه در واتساپ و تلگرام ایجاد می‌شود تا از طریق آن بتوانید روی سئو سایت املاک نظارت داشته باشید و از فعالیت‌های انجام شده آگاه شوید.
 • سئوکاران به صورت لحظه‌ای و در پایان هر ماه یک گزارش کامل از نحوه سئو سایت املاک به شما تحویل خواهند داد.

خدمات دیگر جاب تیم : سئو سایت طلا و جواهر