سئو سایت کافی شاپ

شروع یک روز کاری با لذت بردن از خوردن یک قهوه خوش عطر و خوشمزه می تواند برای هر کسی خوشایند باشد. همه به دنبال این هستند که آیا جایی هست که یک فنجان قهوه متفاوت با عطر خاصی سرو بشه. به نظر میاد که فقط اجرای سئو در یک سایت کافی شاپ می تواند نیاز شما را برطرف کند. کاربران ترجیح می دهند به جای این که کلی زمان صرف کند و به دنبال کافی شاپ بگردند با تلفن همراه بهترین کافی شاپ را در آن نزدیکی پیدا کنند. معیار بهترین کافی شاپ در نتایج جستجو برای کاربر، داشتن امتیاز بالا در سایت و گوگل مپ می باشد.
خوب می دانید که کافی شاپ یک کسب و کار پر رقابت در همه دنیاست. باید آنقدر کافی شاپ شما متمایز باشه تا روی همه صندلی های داخل کافی شاپ یک مشتری خوب برای لذت بردن از خوردن یک قهوه داغ و خوشمزه نشسته باشه. وقتی بتوانید به روش های مختلف قهوه هایی را سرو کنید که مشتری پسند باشه کیفیت قهوه در یاد مشتری می ماند و همیشه شمارو انتخاب می کنه. اما برای رقابت با کافه های دیگر در فضای اینترنت هم باید فعال باشید و باید همزمان روی شبکه های اجتماعی فعالیت کنید. سئو و بهینه سازی در سایت شما، باعث افزایش رتبه سایت کافی شاپ شما در موتورهای جستجو می شود.
 

سئو سایت کافی شاپ

فهرست مطالب برای مطالعه

اهمیت سئو سایت کافی شاپ

کافی شاپ ها در اکثر اوقات پاتوق جوان ها می باشد و مکانی است که رفت آمد بسیار زیاد است. سئو سایت کافی شاپ به این دلیل مهم است که در حال حاضر جوان ها قبل از اینکه بخوان کاری انجام بدن در فضای اینترنت، در محدوده ای که هستند به دنبال کافی شاپ یا مکانی که کمی استراحت کنند و یا نوشیدنی میل کنند می گردند. در صورتی که شما توسط موتورهای جستجو در نتایج برتری قرا گرفته باشید حتما گزینه انتخابی آن فرد هستید در غیر این صورت فقط افرادی به شما مراجعه می کنند که لوکیشن شما را در محل دیده باشند. بنابراین متوجه شدید که سئو چه اهمیتی دارد و چه تاثیری بر روی مخازبان هدف سایت شما می گذارد. هر چقدر مطابق الگوریتم های گوگل عمل کنید بازتاب بهتری برای جذب مشتری خواهید داشت.

هدف از سئو سایت کافی شاپ

افرادی که صاحب بیزینس کافی شاپ هستند، خیلی علاقه دارند محیط کافه به اندازه کافی شلوغ و پردرآمد باشه. اولین چیزی که خیلی براشون مهم است جذب مخاطب هدف هست. پس به این فکر می کنند که مخاطبان هدف بیشتری باید جذب کنند. اگر  علاوه بر اینکه در آن محله، مشتری ها فقط به واسطه شناخت مکان کافی شاپ شما به آنجا می آیند و می خواهید که مشتری های شما فقط محدود به لوکیشن نباشند و از طریق فضای آنلاین نیز شما را ببیند پاسخ سوال خود که چرا باید سئو سایت کافی شاپ را جدی بگیریم را دریافت می کنید. افرادی هستند که به دنبال مکانی برای ملاقات دوستشان یا قرار مهمی برای انجام کاری می گردند و وقت گشتن در خیابان ها را ندارند هدف ما از راه اندازی سئو سایت این است که آن شخص با توجه به نیاز و جستجوی خود در گوگل بتواند کافی شاپ شما را ببیند و میز خود را رزرو نماید. در واقع با اجرای فرآیند سئو و بهینه سازی و با افزایش ترافیک ارگانیک، مخاطبان هدف شما بیشتر می شوند و در نتیجه کافی شاپ شما انقدر شلوغ می شود که درآمد حاصل از آن و فروش شما با درصد بالایی افزایش پیدا می کنه. پس سئو سایت را جدی بگیرید.

قیمت سئو سایت کافی شاپ

معمولاً هنگام خرید یک کالا یا خدمت، افراد انتظار دارند از مبلغی که قرار است هزینه کنند اطلاع دقیق داشته باشند. اما در مورد سئو سایت کافی شاپ نمی‌توان یک رقم دقیق را عنوان کرد. چرا که قیمت دقیق سئو سایت به عوامل متعدد و مختلفی بستگی دارد. به طور مثال میزان محتوا، میزان و نوع خدمات، انتظارات مشتری و بسیاری عوامل دیگر در قیمت نهایی موثر هستند. همچنین عملکرد رقبا نیز در این زمینه اهمیت دارد. تعداد و نوع کلمات کلیدی را نیز باید مد نظر قرار دهید. بک‌لینک‌ها، تولید محتوا، لوگوی انتخابی، شرکت انجام‌دهنده سئو و وضعیت فعلی وبسایت شما نیز در این زمینه بسیار مؤثر هستند.

یکی از ویژگی هایی که شرکت جاب تیم را با آژانس های دیگر که در زمینه خدمات و ارائه سئو سایت های کافی شاپ فعالیت می کنند، متمایز می نماید اجرای بند ضمانت انجام کار، می باشد. 

مراحل اصول سئو سایت کافی شاپ در جاب تیم

سئو سایت کافی شاپ از چند مرحله تشکیل می‌شود. در این بخش از مقاله می‌خواهیم به مرور این مراحل بپردازیم. 

 • تجزیه و تحلیل وضعیت و جایگاه فعلی برای سئو سایت کافی شاپ

در قدم اول برای سئو سایت کافی شاپ باید ‏سایت را از نظر سئو داخلی و سئو خارجی و سئو تکنیکال بررسی و تجزیه و تحلیل کرد. شما باید بدانید در کجای مسیر قرار دارید. شناخت نقاط ضعف و قوت سایت به ما در جهت دادن به فعالیت مان کمک خواهد کرد. با شناخت این موارد می‌توانیم در هنگام سئو، نقاط ضعف سایت ورزشی شما را نقاط قوت آن را تقویت کنیم. 

 • تحقیق در مورد کلمات کلیدی قبل از شروع سئو سایت کافی شاپ

یکی از مهمترین و اصلی‌ترین مراحل در سئو سایت کافی شاپ، انتخاب کلمات کلیدی است. کلمات کلیدی در رشد و توسعه سایت اهمیت فراوانی دارند. زیرا بهینه‌سازی موتورهای جستجو و همچنین دستیابی به مشتریان، نیازمند شناخت کلمات کلیدی است. در واقع شناخت کلمات کلیدی به نوعی شناخت نیاز مخاطب محسوب می‌شود. شناخت نیاز مخاطب نیز از مهمترین اقدامات برای جذب او است. وقتی این نیاز را شناختیم می‌توانیم در قسمت های مختلف سایت از آن استفاده کنیم. همچنین چگالی مناسب کلمات کلیدی از موارد مهمی است که باید رعایت شود.

 • تولید محتوای مفید و به موقع برای سئو سایت کافی شاپ

مرحله بعدی در سئو سایت کافی شاپ تولید محتوای مفید، ارزشمند و به موقع است. محتوایی که در سایت تولید می‌شود باید بر مبنای نیاز مخاطب باشد. همچنین ناگفته نماند که برای یک سایت کافی شاپ، تمام محصولاتی که ارائه می شود باید محتوای آن در سایت قرار گرفته باشد.
•    توجه به سئو داخلی و بهبود آن جهت سئو سایت کافی شاپ
قدم بعدی که باید برای سئو سایت کافی شاپ بردارید، سئوی داخلی سایت و بهبود آن است. سئو داخلی شامل مواردی مانند لینک‌سازی، سئو محتوا، افزودن مکرر مقالات، سئو عکس‌ها و مواردی دیگر است.

 • بهبود وضعیت سایت برای استفاده کاربر و تاثیر آن در سئو سایت کافی شاپ

در مرحله بعد برای سئو سایت کافی شاپ باید استفاده کاربر از سایت را بهبود ببخشید. مواردی مانند سرعت بالای سایت و قابلیت اجرای خوب در گوشی موبایل از جمله مواردی هستند که یک بازدید لذت‌بخش را برای مخاطب به وجود می‌آورند. همچنین به مواردی همچون طراحی (UX) و بهبود نمرات جی تی متریکس نیز از ضروریات است.

 • توجه به لینک سازی اصولی در سئو سایت کافی شاپ

لینک‌سازی از بخش‌های مهم و دشوار در سئو سایت کافی شاپ محسوب می‌شود. در واقع تعداد بک لینک‌های خوب، یک عنصر مهم در سئو سایت است. البته اگر این بک لینک‌ها از سایت‌های معتبر باشند بسیار بر افزایش رتبه در گوگل کمک خواهد کرد.

 • کنترل منظم عملکرد سئو سایت کافی شاپ

بهینه‌سازی و سئو سایت چیزی نیست که ظرف مدت کوتاهی، نتیجه کاملا مطلوب را داشته باشد. بلکه این موضوع نیازمند یک دوره زمانی طولانی مدت است. بنابراین ارزیابی سایت و استراتژی‌های سئو باید به صورت ماهیانه انجام گیرد. از طریق گوگل آنالیتیکس باید به طور مداوم به تجزیه و تحلیل عملکرد سایت پرداخت. مواردی مانند حجم ترافیک تولید شده، واکنش‌های کاربران به سایت نظیر مدت زمان ماندگاری و نرخ پرش، تعداد لینک‌های ورودی و … باید هر ماه بررسی شوند. 

 • توجه به خوانایی محتوا و سئو بودن آن در سایت کافی شاپ

خوانایی محتوا در سئو سایت کافی شاپ بسیار مهم است. این موضوع که خواننده بتواند به راحتی محتوای شما را خوانده و آن را درک کند، از اهمیت بالایی برخوردار است. در واقع راحت بودن کاربر در تمام لحظاتی که در سایت شما می گذراند، مهمترین نکته‌ای است که باید به آن توجه کنید.

مراحل انجام خدمات سئو سایت کافی شاپ در جاب تیم    

 • اگر به این فکر افتاده اید که بر روی سئو سایت کافی شاپ خود کار کنید و مجموعه بزرگ جاب تیم را برای شروع انتخاب کرده اید طبق این مراحل می توانید با شماره 09308297906 با مجموعه آژانس جاب تیم در تماس باشید.
 • آدرس سایت را برای کارشناسان ارسال نمایید تا سایت را مورد بررسی اولیه قرار دهیم. در درجه اول باید فرم بریف اطلاعات مرتبط با شرکت را پر کنید و برای ما ارسال نمایید.
 • کارشناسان مجموعه، کلماتی که مرتبط با کسب و کار شماست را بررسی می نمایند و پروپوزالی را برای شما تهیه خواهند نمود. تیم سئو در صدد بررسی های بیشتر و دقیق تر در جهت تشخیص کلمات کلیدی مناسب برمی آید.  
 • با توجه به بررسی های انجام شده توسط کارشناسان ما پروپوزالی تخصصی سئو به شما ارائه می شود. این پروپوزال به قرارداد کارفرما ضمیمه خواهد شد. سپس در این بخش از کار پروپوزال نمونه کارها و پکیج هایی با عنوان بسته A، بسته A+، بسته A++ وبسته Z به شما معرفی خواهد شد. با توجه به تشخیص سئوکاران مجموعه، پکیجی برای شما در نظر گرفته می شود. در واقع این وظیفه تیم سئو جاب تیم است که با توجه به سختی کلمات، کارفرما را متقاعد نماید، کدام پکیج ها را انتخاب کند که تاثیر بیشتری بر روی سئو سایت کافی شاپ او داشته باشد. 
 • در بعضی مواقع نیز استفاده از تلفیقی از پکیج ها برای مسیر سئو سایت ورزشی شما مناسب تر می باشد تا سایتان بازدهی بیشتری داشته باشید. در صورتی که این موارد ذکر شده مورد تایید کارفرما باشد عقد قراردادی بین کارفرما و شرکت جاب تیم بسته می شود. 
 • برای ارتباط برقرار کردن با تیم سئو و کارفرما گروه واتساپ و تلگرامی توسط تیم سئو ساخته می شود. از این طریق تمامی کارهایی که سئوکاران در جهت بهینه سازی در سایت شما انجام می دهند ارسال خواهد شد.
 • گزارشات لحظه ای سئو سایت کافی شاپ که به صورت ماهیانه نیز برای شما گزارش های جامعی ارسال خواهیم کرد.
 • روال انجام امور سئو از طریق کانال های ارتباطی جهت کارفرما قابل مشاهده می باشد.
 • ما متعد هستیم در بازه زمانی تعیین شده، با توجه به موارد درج شده در قرارداد، اگر در سایت مشتری به نتیجه مورد نظر نرسیم، هزینه عودت داده می شود.

گروه جاب تیم علاوه بر انجام امور سئو سایت، به بررسی ماهانه عملکرد آن می‌پردازد. این مجموعه با تشکیل یک گروه واتساپی، گزارش‌های ماهیانه را برای کارفرما ارسال می‌کند. در این گزارش، عملکرد سایت و نتیجه آنالیزهای ماهیانه به اطلاع کارفرما خواهد رسید. این موضوع به بهبود هر چه بیشتر و سریع‌تر وضعیت سایت کمک شایانی خواهد کرد. 


مدت زمان اجرای سئو سایت کافی شاپ

برای رسیدن به نتیجه مطلوب در سئو سایت کافی شاپ باید صبور باشید. زیرا سئو سایت فرایندی است که زمان‌بر بوده و ظرف مدت کوتاهی نتیجه‌بخش نخواهد بود. در گذشته برای رسیدن به نتیجه مطلوب در زمان کوتاه‌تر از روش‌هایی مانند ساخت لینک‌های بی‌کیفیت و استفاده بیش از حد از کلمات کلیدی استفاده می‌کردند. اما امروزه این روش‌ها نه تنها اثربخش نیستند، بلکه به سایت شما آسیب می‌رسانند. در نتیجه باید زمانی نسبتاً طولانی را برای سئو سایت خود در نظر بگیرید. 
پس فکر اینکه در مدتی کوتاه به نتیجه برسید را از سر خود بیرون کنید. صبوری کرده و از روش‌های درست برای سئو اقدام کنید. سرمایه‌گذاری در زمینه سئو سایت کافی شاپ، امری زمان‌بر است. اما می‌توان گفت بهترین کار است. چرا که یک سئو حرفه‌ای و اصولی، پیشرفت اصولی را نیز حاصل خواهد کرد. 

مشاوره سئو سایت کافی شاپ

احتمالا شما هم این جمله را شنیده اید که از قدیم گفته اند کار را به کاردان بسپارید، یعنی اگر می خواهید فروش و بازدید از سایت داشته باشید بر روی سئو سایت کافی شاپ خود فعالیت کنید، اما چطور فعالیت کردن بسیار مهم است اگر در زمینه سئو دانشی ندارید توصیه می کنیم این کار را انجام ندهید. در غیر این صورت پیشنهاد می کنیم حتما از کارشناسان خلاق در این زمینه استفاده کنید تا نتیجه واقعی ان را ببینید. 
می دانید برای راهنمایی جهت سئو سایت، مشاوره سئو سایت کافی شاپ چه کمکی می تواند بکند؟ باید یک کارشناس سئو با داشتن تجربه کافی و مهارت های هوشمندانه خود، بتواند استراتژی مناسبی برای سایت شما بچیند. مشاوره سئو با توجه به نوع کار شما  و کسب اطلاعات از نحوه فعالیت شما در ابتدای کار، مراحل انجام سئو را به شما شرح می دهد و در مورد خدماتی که آن شرکت در زمینه سئو می تواند برای شما ارائه کند صحبت خواهد کرد و با توجه به تشخیص کارشناسان متخصص در این زمینه مسیری برای سایت شما مشخص می شود. 
آژانس جاب تیم در خدمات رسانی در این بخش به عنوان یک سئوکار حرفه ای زبان زده خاص و عام است و پکیج هایی را به شما ارائه می کند و در نهایت با تشخیص خود مسیر و زمانی را برای کسب رتبه برتر در گوگل در نظر می گیرد و در این مسیر راهنمایی و پشتیبانی لازم و گزارش کامل و دقیقی را به صورت ماهیانه ارائه خواهد کرد.


نمونه کارهای سئو سایت کافی شاپ
شرکت جاب تیم با کمک تیم حرفه ای و مجرب خود در این سال ها توانسته با مشاوره طراحی سایت و ارائه خدمات و پشتیبانی صفر تا صد و با تضمین کار، حین بستن قرارداد با کارفرما، رضایت مشتری های خود را جلب نماید. در این قسمت نمونه کارهای شرکت جاب تیم را تقدیم حضورتان خواهیم کرد.