سئو سایت طلا و جواهر

سئو سایت طلا و جواهر jewelry site seo

اگر صاحب یک جواهر فروشی هستید یا در آن کار می‌کنید، می‌دانید که این یک بازار رقابتی است. سئو سایت طلا و جواهر آسان نیست، اما سرمایه گذاری در آن باعث بهبود رتبه سایت شما و افزایش ترافیک می‌شود. چه کسب و کار جواهرات آنلاین داشته باشید یا یک فروشگاه فیزیکی، بهبود تکنیک‌های بازاریابی به شما کمک می‌کند تا افرادی   بیشتری را جذب کنید و درنتیجه از سایر سایت‌های طلافروشی پیشی بگیرید و سود خود را افزایش دهید. اگر می‌خواهید کسب و کار جواهرات شما به صورت آنلاین موفق شود، باید به فکر سئو و‌ بهینه‌سازی سایت خود باشید. در این مقاله به تمام اطلاعاتی که جواهرفروشی ها برای بهینه‌سازی وب‌سایت‌های خود  نیاز دارند و هم چنین مزایای سئو سایت طلا و جواهر اشاره می‌کنیم.

چرا سئو سایت طلا و جواهر بخش مهمی از استراتژی بازاریابی است؟

 سئوی سایت طلا فروشی می‌تواند به کسب و کارها در این زمینه کمک کند تا زمانی که افراد عبارات مرتبط را جستجو می‌کنند در صفحات نتایج گوگل رتبه بالاتری کسب کنند و در نتیجه در معرض دید کاربران بیشتری قرار بگیرند. زمانی که سایتهای طلافروشی رتبه‌های بالاتری داشته باشند، به احتمال زیاد توسط مشتریان بالقوه پیدا می‌شوند که می‌تواند منجر به ترافیک و فروش بیشتر شود. استفاده از استراتژی‌های سئو سایت جواهرات می‌تواند به هدایت  مشتریان بالقوه به تبدیل‌ها کمک کند. با اینکه سئو برای فروشگاه‌های طلا و جواهرات به تلاش زیادی نیاز دارد، اما زمانی که سایت شما در رتبه بالاتری قرار گرفت و ترافیک بیشتری دریافت کردید در نتیجه سود بیشتری کسب خواهید کرد و در آخر تلاش‌های سئوی شما به نتیجه‌ می‌رسد.


سئو برای وب سایت های جواهرات 


سئو از سه بخش اصلی تشکیل شده است. این بخش‌ها مربوط  به تمام صنایع، از جمله جواهرات است. 


 سئو فنی 


یکی از بخش‌های مهم سئو سایت طلا و جواهر بهینه سازی فنی است. منظور از سئو فنی زمانی است که  جواهرفروشی ها تغییراتی در وب سایت جواهرات خود ایجاد می‌کنند تا به رتبه بالاتر آنها کمک کند. به عنوان مثال سرعت صفحه یکی از عوامل بسیار مهم است. صفحات با بارگذاری آهسته می‌تواند باعث ترک زودهنگام بازدیدکنندگان از سایت شود و در نتیجه منجر به کاهش فروش گردد.
 

سئو روی صفحه 


سئو داخلی شامل چندین نکات مختلف از جمله انتخاب کلمات کلیدی، افزودن لینک های داخلی و خارجی و به روز رسانی تگ های alt   است. توجه داشته باشید که فرقی ندارد محتوای وبلاگ باشد یا صفحات بهینه شده یا صفحه اصلی باید در هر صورت با دقت به طرح سئوی نگاه کنید تا مطمئن شوید که تمام صفحات سایت را پوشش می‌دهد.

سئو خارج از صفحه

 
بهینه‌سازی خارج از صفحه زمانی است که طلافروشی ها، وب‌سایت‌های جواهرات خود را از طریق روش‌های دیگری مانند دریافت لینک‌هایی به وب‌سایت خود از وب‌سایت‌های دیگر تبلیغ می‌کنند. این عمل معمولاً به عنوان لینک بیلدینگ یا لینک سازی شناخته می‌شود. مطمئن شوید که لینک هایی از سایت‌های معتبر و مرتبط با امتیاز، اعتبار و دامنه بالا دارید. استراتژی لینک سازی شما ممکن است شامل دسترسی به سایت جواهرات دیگری باشد و از آنها بخواهید که از طریق کلمات کلیدی هدف پیوندی به کسب و کار شما اضافه کنند.
کلمات کلیدی سئو سایت جواهرات برای تجارت آنلاین شما
 کلمات کلیدی یکی از مهمترین جنبه های سئو سایت طلا و جواهر است. کلمات کلیدی مناسب می‌تواند وب سایت شما را ارتقاء دهد یا باعث کاهش رتبه آن در نتایج موتورهای جستجو شود و بر ترافیک سایت تأثیر بگذارد. 
چگونه کلمات کلیدی مناسب را انتخاب کنیم 
وقتی صحبت از کلمات کلیدی می‌شود باید بین رتبه بندی یک کلمه کلیدی، حجم جستجو، یا تعداد جستجوهایی که کلمه کلیدی در هر ماه دریافت می‌کند، تعادل ایجاد کنید. به عنوان مثال ممکن است رتبه‌بندی برخی از کلمات کلیدی آسان باشد، اما حجم جستجوی کافی برای ایجاد محتوایی که رتبه‌بندی می‌شود، دریافت نکنند.


بهترین روش های سئو سایت طلا و جواهر 


استفاده از بهترین تکنیک‌ها برای سئو سایت طلا و جواهر به بهبود رتبه بندی وبسایت توسط موتورهای جستجو از جمله گوگل کمک می‌کند. از بهترین روشهای سئو سایت جواهر فروشی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

یک برچسب عنوان جذاب بنویسید 


برچسب عنوان اولین چیزی است که کاربران در نتایج جستجو می‌بینند. برچسب عنوان باید شامل نام جواهرفروشی و هرگونه جزئیات یا عبارات کلیدی محصول جواهرات باشد. شما باید یک عنوان جذاب بنویسید تا کاربران ترغیب شوند روی آن کلیک کنند. به خاطر داشته باشید که  برچسب عنوان  باید 40 تا 60 کاراکتر باشد.

 یک توضیحات متا برنده ایجاد کنید


 باید از کلمات کلیدی جواهرات در توضیحات متا خود استفاده کنید. تگ توضیحات متا همان چیزی است که هنگام معرفی  طلافروشی ها در نتایج موتورهای جستجو  از جمله گوگل، یاهو یا بینگ مشاهده می‌کنید. شما باید از کلمات کلیدی جواهرات استفاده کنید تا مشتریان جواهرات با دیدن سایت شما در نتایج جستجو، بدانند دقیقاً چه نوع جواهراتی را می‌فروشید. توجه داشته باشید که توضیحات متا باید بین 140 تا 160 کاراکتر باشد.

 لینک های داخلی اضافه کنید

 
یکی از راه‌های بهبود سئو سایت طلا و جواهر، افزودن لینک‌های داخلی به وب‌سایتتان است. لینک‌های داخلی پیوندهایی از یک صفحه در وب سایت شما به صفحه دیگر در سایت شما هستند. وقتی لینک های داخلی اضافه می‌کنید، در واقع به گوگل می گویید که صفحات وب سایت شما به یکدیگر مرتبط هستند. اینکار به سایت‌های جواهرفروشی کمک می‌کند تا رتبه خود را در نتایج موتورهای جستجو افزایش دهند.

متن جایگزین تصویر بنویسید


سایت‌های جواهر فروشی ها باید از تگ های alt  برای تصاویر خود استفاده کنند؛ زیرا اینکار کمک می‌کند که در صفحات نتایج جستجوی تصویر گوگل رتبه بالاتری کسب نمایند. هم چنین مطمئن شوید که وب‌سایت جواهرات شما دارای برچسب‌های جایگزین برای هر تصویر است.( تکه‌های متنی جایگزینی هستند که توضیح می‌دهند تصویر درباره چیست) تگ‌های Alt  به طور پیش‌فرض در اکثر مرورگرها قابل مشاهده نیستند، اما زمانی که ماوس خود را روی تصویری قرار می‌دهید یا اگر از تلفن همراه یا تبلت استفاده می‌کنید، آن را با انگشت خود لمس کنید، نشان داده می‌شوند. آنها همچنین به عنوان بخشی از کد HTML  برای صفحه ظاهر می‌شوند تا خزنده های وب بتوانند آنها را به راحتی پیدا کنند.  سایت‌هایی طلا و جواهر باید از کلمات کلیدی مرتبط با جواهرات به عنوان برچسب جایگزین در تصاویر جواهرات خود استفاده نمایند، مانند "جواهرات طلا" یا "جواهرات نقره".

مزایای سئو سایت طلا و جواهرات


افزایش تعداد بازدیدکنندگان 


یکی از بزرگترین مزیت سئو سایت طلا و جواهر، افزایش تعداد بازدیدکنندگان است. با افزایش فروشگاه‌های آنلاین طلا و جواهر، برجسته شدن در بین سایت‌های رقبا بسیار چالش برانگیز است. اگر می‌خواهید از عملکرد سایر فروشندگان پیشی بگیرید، بهینه سازی وب سایت بسیار موثر خواهد بود. این بدان معنی است که وب سایت شما رتبه بهتری در نتایج موتورهای جستجو کسب می‌کند و از این رو به ترافیک بهتری منجر می‌گردد. با افزایش بازدید از سایت، کاربران بیشتری از محصولاتی که ارائه می دهید آگاه خواهند شد. 

بهبود تجربه کاربری


 هنگامی که اصول سئو در وب سایت شما اعمال می‌شود، به این معنی است که دسترسی به آن آسان خواهد بود و می‌تواند با دستگاه های مختلف سازگار شود. مقالات بهینه سازی شده به گونه‌ای قالب بندی می‌شوند که به راحتی توسط موتورهای جستجو شناسایی و توسط مخاطبان قابل درک باشند. در این مورد، سئو سایت طلا و جواهر  بسیار مفید است، زیرا  یک تجربه کاربری خوب را برای کاربران رقم می‌زند. درواقع این تجربه بهتر، نرخ تبدیل را نیز بهبود می‌بخشد. این بدان معناست که بازدیدکنندگان وب سایت می‌توانند به بازدیدکنندگان معمولی یا حتی بهتر از آن به خریداران تبدیل شوند.

پیشی گرفتن از رقبا


 با توجه به افزایش رقابت در بین سایت های جواهرات فروشی  در یک منطقه، تنها کاری که می‌توانید برای پیشی گرفتن از سایر رقبا انجام دهید استفاده از استراتژی‌های سئو است. این بدان معناست که وب سایت شما به صورت آنلاین بیشتر قابل مشاهده خواهد بود و از این رو بازدیدکنندگان بیشتری را به سمت خودش جذب می‌کند.
سئو برای جواهرفروشی ها باعث کاهش هزینه می شود 
 استراتژی های بازاریابی زیادی برای افزایش فروش و سودآوری وجود دارد اما سئو یک روش مناسب و مقرون به صرفه محسوب می‌شود.‌ البته به شرطی که به شرکت‌های معتبر و متخصص در این زمینه مراجعه کنید که ضمن اجرای سئو سایت طلا و جواهر به بهترین شکل ممکن، نرخ های مقرون به صرفه ای نیز ارائه بدهند.  با توجه به مقرون به صرفه بودن سئو برای سایت‌های جواهر فروشی، جای تعجب نیست که چرا یک استراتژی محبوب حتی توسط مشاغل کوچک است.

در این مقاله به اهمیت سئو سایت طلا و جواهر و مزایای استفاده از آن اشاره کردیم. با توجه به افزایش رقابت در بین فروشگاه‌های طلافروشی، راه‌اندازی یک سایت خوب و حرفه‌ای می‌تواند به افزایش تعداد فروش و درنتیجه سودآوری شما کمک کند. البته داشتن یک سایت به تنهایی کافی نیست بلکه باید به بهینه‌سازی و سئو آن توجه ویژه‌ای کرد.