سئو سایت طلا و جواهر

سئو سایت طلا و جواهر jewelry site seo

سئو سایت طلا و جواهر باعث بهبود رتبه سایت در موتورهای جستجو شده و به اعتمادسازی کاربران در اینترنت منجر می‌شود. بسیاری از افراد پیش از خرید طلا و جواهر به اینترنت مراجعه می‌کنند، به همین دلیل اگر سئو سایت طلا و جواهر به صورت حرفه‌ای و اصولی انجام شود کاربران به سایت اعتماد کرده و ممکن است از خدمات آن بهره مند شوند.

سئو سایت آسان نیست اما با پیاده سازی آن روی سایت می‌توانید افراد بیشتری را مورد هدف قرار داده و به صورت 24 ساعت خدمات خود را ارائه دهید. سئو سایت طلا و جواهر باید به صورت تخصصی انجام شود به همین دلیل باید آن را به دست افراد با تجربه سپرد. جاب تیم یکی از بهترین شرکت‌ها در زمینه سئو سایت است که به تمامی اصول سئو در موتورهای جستجو توجه کرده و با استفاده از استراتژی‌های مختلف سعی می‌کند تا رتبه سایت را ارتقا بخشید.
 

اهمیت سئو سایت طلا و جواهر

سئو سایت طلا و جواهر باعث می‌شود سایت در معرض دید کاربران بیشتری قرار گیرد و افراد بیشتری با آن ارتباط برقرار کنند. این موضوع سبب افزایش فروش و در نتیجه کسب درآمد خواهد شد. سئو کمک می‌کند ترافیک سایت به صورت ارگانیک بالا برود و حتی موجب برندسازی نیز می‌شود.

فضای اینترنت برای کسب و کارهایی همچون خرید و فروش طلا و جواهر نا امن است به همین دلیل اگر سئو سایت طلا و جواهر به خوبی بر روی سایت پیاده سازی شود، گوگل آن را ارزشمند دانسته و در صدر نتایج خود نشان می‌دهد. این موضوع باعث اعتماد کاربران گشته و در نتیجه به کسب درآمد یاری خواهد رساند.

سئو سایت طلا و جواهر همراه با دریافت مشاوره

سئو سایت طلا و جواهر اهمیت زیادی دارد و باید به شکل تخصصی انجام شود در نتیجه پیش از اقدام به اینکار باید از کارشناسان سئو مشاوره دریافت کنید. مشاوران در مورد نحوه انجام سئو و استراتژی‌های مناسب در این زمینه راهنماییتان می‌کنند. وجه تمایز جاب تیم با سایر شرکت‌ها ارائه مشاوره اختصاصی به صورت کاملا رایگان است. 

مشاوران جاب تیم، دانش خود در زمینه سئو سایت طلا و جواهر را در اختیارتان قرار می‌دهند و به تمامی سوالات در این زمینه پاسخ خواهند داد. برای دریافت مشاوره تنها کافی است با شماره‌ های موجود در سایت تماس بگیرید. همچنین در صورت درخواست شما برای سئو سایت طلا و جواهر خدمات متنوعی از سوی جاب تیم دریافت می‌کنید. این خدمات شامل موارد زیر هستند.

 • جاب تیم یک قرارداد رسمی بسته و پروپوزال اراده می‌دهد.
 • روی سایت فعالیت روزانه دارد.
 • تمامی بخش‌های سئو داخلی، خارجی و تکنیکال را به صورت تخصصی پیاده سازی خواهد کرد.
 • تولید محتوای سایت را برعهده کرده و به صورت مستمر محتوا را روی صفحات سایت بارگذاری می‌کند.
 • به صورت روزانه و ماهانه به کارفرما گزارش می‌دهد.
 • یک گروه در واتساپ و تلگرام ایجاد می‌کند تا کارفرما بتواند روی تمام فعالیت‌های سئو سایت طلا و جواهر نظارت داشته باشد.

هدف از سئو سایت طلا و جواهر

سئو سایت جواهرات چه هدفی را بر روی اعتماد مشتریان دنبال می کند؟ پاسخ این سوال کاملا واضح است. از آنجا که در فضای اینترنت با توجه به نوع کسب و کار طلافروشان، خرید و فروش طلا در سایت ها از دید مشتریان کمی ناامن است، ولی بهینه سازی و سئو سایت طلافروشی منجر شده مخاطبان به خرید از سایت طلافروشی اعتماد کرده و همچنین تعداد بازدید کنندگان نیز افزایش یافته است.

این نشان می دهد که رفته رفته کاربران به سایت های طلا و جواهر اعتماد کرده و خرید و فروش از طریق سایت در حال رشد می باشد، به همین منظور بهینه سازی سایت طلا فروشی برای قرار گرفتن در جایگاه درستی از نتایج گوگل اهمیت ویژه ای پیدا کرده است.
بنابراین در حال حاضر می دانید چرا یک سایت طلا فروشی نیاز به بهینه سازی دارد. سایت هایی که مربوط به صنف طلا و جواهر هستند از افزایش مخاطبان و موقعیتی که در نتایج جستجوی گوگل دارند، مشخص می شود که  اصول سئو در آن ها پیاده سازی شده و از یک استراتژی خاصی پیروی می نمایند.

رعایت اصولی از قبیل بهینه سازی صفحات سایت برای سرعت بارگذاری و ساختار وب سایت، استفاده از کلمات کلیدی مناسب و مرتبط با محصولات و خدماتی که ارائه می شود در عنوان صفحات، بهینه سازی محتوای متنی و تصویری جذاب و با کیفیت و استفاد درست از لینک های داخلی و خارجی نشان دهنده این است که سئو سایت طلا و جواهر به درستی انجام شده و در مدت زمان کوتاهی به رتبه خوبی خواهد رسید.

برای جلب اعتماد مشتریان روی سایت، شرح اطلاعاتی درست و دقیق از محصولات و خدمات طلاو جواهرات و حتی شرایط خرید و فروش بر روی سایت شما، بسیار تاثیرگذار است.

قیمت و تعرفه سئو سایت طلا و جواهرات

یکی از روش های بالا بردن فروش و درآمد در بیزینس طلا و جواهر این است که به فکر طراحی سایت برای خودتان باشید. وقتی یک سایت طلا و جواهرات دارید می توانید بدون این که هزینه ای بابت تبلیغات انجام بدهید با اندک هزینه بر روی سایت در مدت زمان طولانی فروش خوبی داشته باشید و مشتری های زیادی را از طریق سایت خود جذب کنید.

اما چطور این اتفاق می افتد؟ جواب شما کاملا واضح است با بهینه سازی سایت در موتورهای جستجو، می توانید وضعیت سایت خود را بهبود ببخشید. مسلما کسی که مغازه طلا و جواهر دارد دانشی در مورد سئو ندارد و باید با انتخاب یک مجموعه قوی و متخصص در زمینه سئو همکاری نموده و سئو سایت طلا و جواهر خود را شروع نماید. برای مشخص شدن هزینه سئو سایت با توجه به عملکرد هر شرکت، عوامل بسیاری تاثیر گذار می باشد.

با توجه به وضعیت و خواسته های شما از سایتتان در هر شرکتی بسته هایی به مشتری پیشنهاد می شود و در هر بسته خدماتی ارائه می گردد که هر کدام تعرفه مشخصی دارد. شما می توانید با گرفتن مشاوره سئو از آن شرکت متوجه شوید که چه میزان باید هزینه کنید تا در سایت خود بین رقبا، بهترین رتبه را بگیرید.

 جاب تیم تنها شرکتی است که در زمینه سئو، ضمانت انجام کار دارد. در صورتی که جاب تیم نتواند رتبه‌ی سایت را با توجه به قرارداد به جایگاه مورد نظر برساند تمام وجه دریافتی از کارفرما را به صورت کامل به او بازمی‌گرداند.

مزایای سئو سایت طلا و جواهرات

 • افزایش تعداد بازدیدکنندگان

یکی از بزرگترین مزیت سئو سایت طلا و جواهر، افزایش تعداد بازدیدکنندگان است. با افزایش فروشگاه‌های آنلاین طلا و جواهر، برجسته شدن در بین سایت‌های رقبا بسیار چالش برانگیز است. اگر می‌خواهید از عملکرد سایر فروشندگان پیشی بگیرید، بهینه سازی وب سایت بسیار موثر خواهد بود. این بدان معنی است که وب سایت شما رتبه بهتری در نتایج موتورهای جستجو کسب می‌کند و از این رو به ترافیک بهتری منجر می‌گردد. با افزایش بازدید از سایت، کاربران بیشتری از محصولاتی که ارائه می دهید آگاه خواهند شد. 

مزایای سئو سایت طلا و جواهر

 • بهبود تجربه کاربری

 هنگامی که اصول سئو در وب سایت شما اعمال می‌شود، به این معنی است که دسترسی به آن آسان خواهد بود و می‌تواند با دستگاه های مختلف سازگار شود. مقالات بهینه سازی شده به گونه‌ای قالب بندی می‌شوند که به راحتی توسط موتورهای جستجو شناسایی و توسط مخاطبان قابل درک باشند. در این مورد، سئو سایت طلا و جواهر  بسیار مفید است، زیرا  یک تجربه کاربری خوب را برای کاربران رقم می‌زند. درواقع این تجربه بهتر، نرخ تبدیل را نیز بهبود می‌بخشد. این بدان معناست که بازدیدکنندگان وب سایت می‌توانند به بازدیدکنندگان معمولی یا حتی بهتر از آن به خریداران تبدیل شوند.

 • پیشی گرفتن از رقبا

 با توجه به افزایش رقابت در بین سایت های جواهرات فروشی  در یک منطقه، تنها کاری که می‌توانید برای پیشی گرفتن از سایر رقبا انجام دهید استفاده از استراتژی‌های سئو است. این بدان معناست که وب سایت شما به صورت آنلاین بیشتر قابل مشاهده خواهد بود و از این رو بازدیدکنندگان بیشتری را به سمت خودش جذب می‌کند.

 • سئو برای جواهرفروشی ها باعث کاهش هزینه می شود

 استراتژی های بازاریابی زیادی برای افزایش فروش و سودآوری وجود دارد اما سئو یک روش مناسب و مقرون به صرفه محسوب می‌شود.‌ البته به شرطی که به شرکت‌های معتبر و متخصص در این زمینه مراجعه کنید که ضمن اجرای سئو سایت جواهر به بهترین شکل ممکن، نرخ های مقرون به صرفه ای نیز ارائه بدهند.  با توجه به مقرون به صرفه بودن سئو برای سایت‌های جواهر فروشی، جای تعجب نیست که چرا یک استراتژی محبوب حتی توسط مشاغل کوچک است.

در این مقاله به اهمیت سئو سایت طلا و جواهر و مزایای استفاده از آن اشاره کردیم. با توجه به افزایش رقابت در بین فروشگاه‌های طلافروشی، راه‌اندازی یک سایت خوب و حرفه‌ای می‌تواند به افزایش تعداد فروش و درنتیجه سودآوری شما کمک کند. البته داشتن یک سایت به تنهایی کافی نیست بلکه باید به بهینه‌سازی و سئو آن توجه ویژه‌ای کرد.  

مراحل سئو سایت طلا و جواهر در جاب تیم

سئو سایت طلا و جواهر از چند مرحله تشکیل می‌شود. در این بخش از مقاله می‌خواهیم به مرور این مراحل بپردازیم. 

 • تجزیه و تحلیل وضعیت و جایگاه فعلی برای سئو سایت طلا و جواهر

در قدم اول برای سئو سایت طلا و جواهر باید ‏سایت را از نظر سئو داخلی و سئو خارجی و سئو تکنیکال بررسی و تجزیه و تحلیل کرد. شما باید بدانید در کجای مسیر قرار دارید. شناخت نقاط ضعف و قوت سایت به ما در جهت دادن به فعالیتمان کمک خواهد کرد. با شناخت این موارد می‌توانیم در هنگام سئو، نقاط ضعف سایت طلا و جواهر شما را نقاط قوت آن را تقویت کنیم. 

 • تحقیق در مورد کلمات کلیدی قبل از شروع سئو سایت طلا و جواهر

یکی از مهمترین و اصلی‌ترین مراحل در سئو سایت طلا و جواهر، انتخاب کلمات کلیدی است. کلمات کلیدی در رشد و توسعه سایت اهمیت فراوانی دارند. زیرا بهینه‌سازی موتورهای جستجو و همچنین دستیابی به مشتریان، نیازمند شناخت کلمات کلیدی است. در واقع شناخت کلمات کلیدی به نوعی شناخت نیاز مخاطب محسوب می‌شود. شناخت نیاز مخاطب نیز از مهمترین اقدامات برای جذب او است. وقتی این نیاز را شناختیم می‌توانیم در قسمت های مختلف سایت از آن استفاده کنیم. همچنین چگالی مناسب کلمات کلیدی از موارد مهمی است که باید رعایت شود.

 • تولید محتوای مفید و به موقع برای سئو سایت طلا و جواهر

مرحله بعدی در سئو سایت طلا و جواهر تولید محتوای مفید، ارزشمند و به موقع است. محتوایی که در سایت تولید می‌شود باید بر مبنای نیاز مخاطب باشد. 

 • توجه به سئو داخلی و بهبود آن جهت سئو سایت طلا و جواهر

قدم بعدی که باید برای سئو سایت طلا و جواهر بردارید، سئوی داخلی سایت و بهبود آن است. سئو داخلی شامل مواردی مانند لینک‌سازی، سئو محتوا، افزودن مکرر مقالات، سئو عکس‌ها و مواردی دیگر است.

 • بهبود وضعیت سایت برای استفاده کاربر و تاثیر آن در سئو سایت طلا و جواهر

در مرحله بعد برای سئو سایت طلا و جواهر باید استفاده کاربر از سایت را بهبود ببخشید. مواردی مانند سرعت بالای سایت و قابلیت اجرای خوب در گوشی موبایل از جمله مواردی هستند که یک بازدید لذت‌بخش را برای مخاطب به وجود می‌آورند. همچنین به مواردی همچون طراحی (UX) و بهبود نمرات جی تی متریکس نیز از ضروریات است.

 • توجه به لینک سازی اصولی در سئو سایت طلا و جواهر

لینک‌سازی از بخش‌های مهم و دشوار در سئو سایت طلا و جواهر محسوب می‌شود. در واقع تعداد بک لینک‌های خوب، یک عنصر مهم در سئو سایت است. البته اگر این بک لینک‌ها از سایت‌های معتبر باشند بسیار بر افزایش رتبه در گوگل کمک خواهد کرد.

 • کنترل منظم عملکرد سئو سایت طلا و جواهر

بهینه‌سازی و سئو سایت چیزی نیست که ظرف مدت کوتاهی، نتیجه کاملا مطلوب را داشته باشد. بلکه این موضوع نیازمند یک دوره زمانی طولانی مدت است. بنابراین ارزیابی سایت و استراتژی‌های سئو باید به صورت ماهیانه انجام گیرد. از طریق گوگل آنالیتیکس باید به طور مداوم به تجزیه و تحلیل عملکرد سایت پرداخت. مواردی مانند حجم ترافیک تولید شده، واکنش‌های کاربران به سایت نظیر مدت زمان ماندگاری و نرخ پرش، تعداد لینک‌های ورودی و … باید هر ماه بررسی شوند. 

 • توجه به خوانایی محتوا و سئو بودن آن در سایت طلا و جواهر

خوانایی محتوا در سئو سایت طلا و جواهر بسیار مهم است. این موضوع که خواننده بتواند به راحتی محتوای شما را خوانده و آن را درک کند، از اهمیت بالایی برخوردار است. در واقع راحت بودن کاربر در تمام لحظاتی که در سایت شما می گذراند، مهمترین نکته‌ای است که باید به آن توجه کنید.

نکات و اصول سئو سایت طلا و جواهر 

استفاده از بهترین تکنیک‌ها برای سئو سایت طلا و جواهر به بهبود رتبه بندی وبسایت توسط موتورهای جستجو از جمله گوگل کمک می‌کند. از بهترین روشهای سئو سایت جواهر فروشی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

بهترین روش های سئو سایت طلا و جواهر 

 • یک برچسب عنوان جذاب بنویسید 

برچسب عنوان اولین چیزی است که کاربران در نتایج جستجو می‌بینند. برچسب عنوان باید شامل نام جواهرفروشی و هرگونه جزئیات یا عبارات کلیدی محصول جواهرات باشد. شما باید یک عنوان جذاب بنویسید تا کاربران ترغیب شوند روی آن کلیک کنند. به خاطر داشته باشید که  برچسب عنوان باید 40 تا 60 کاراکتر باشد.

 •  یک توضیحات متا برنده ایجاد کنید

 باید از کلمات کلیدی جواهرات در توضیحات متا خود استفاده کنید. تگ توضیحات متا همان چیزی است که هنگام معرفی  طلافروشی ها در نتایج موتورهای جستجو  از جمله گوگل، یاهو یا بینگ مشاهده می‌کنید. شما باید از کلمات کلیدی جواهرات استفاده کنید تا مشتریان جواهرات با دیدن سایت شما در نتایج جستجو، بدانند دقیقاً چه نوع جواهراتی را می‌فروشید. توجه داشته باشید که توضیحات متا باید بین 140 تا 160 کاراکتر باشد.

 • لینک های داخلی اضافه کنید

یکی از راه‌های بهبود سئو سایت طلا و جواهر، افزودن لینک‌های داخلی به وب‌سایتتان است. لینک‌های داخلی پیوندهایی از یک صفحه در وب سایت شما به صفحه دیگر در سایت شما هستند. وقتی لینک های داخلی اضافه می‌کنید، در واقع به گوگل می گویید که صفحات وب سایت شما به یکدیگر مرتبط هستند. اینکار به سایت‌های جواهرفروشی کمک می‌کند تا رتبه خود را در نتایج موتورهای جستجو افزایش دهند.

 • متن جایگزین تصویر بنویسید

سایت‌های جواهر فروشی باید از تگ های alt  برای تصاویر خود استفاده کنند؛ زیرا اینکار کمک می‌کند که در صفحات نتایج جستجوی تصویر گوگل رتبه بالاتری کسب نمایند. هم چنین مطمئن شوید که وب‌سایت جواهرات شما دارای برچسب‌های جایگزین برای هر تصویر است.( تکه‌های متنی جایگزینی هستند که توضیح می‌دهند تصویر درباره چیست) تگ‌های Alt  به طور پیش‌فرض در اکثر مرورگرها قابل مشاهده نیستند، اما زمانی که ماوس خود را روی تصویری قرار می‌دهید یا اگر از تلفن همراه یا تبلت استفاده می‌کنید، آن را با انگشت خود لمس کنید، نشان داده می‌شوند. آنها همچنین به عنوان بخشی از کد HTML  برای صفحه ظاهر می‌شوند تا خزنده های وب بتوانند آنها را به راحتی پیدا کنند.  سایت‌هایی طلا و جواهر باید از کلمات کلیدی مرتبط با جواهرات به عنوان برچسب جایگزین در تصاویر جواهرات خود استفاده نمایند، مانند "جواهرات طلا" یا "جواهرات نقره".

مراحل خدمات سئو سایت طلا و جواهر در جاب تیم

جاب تیم در تمامی مراحل سئو سایت طلا و جواهر در کنار شما خواهد بود و به بهترین شکل تمامی مراحل را انجام می‌دهد تا رتبه سایت ارتقا پیدا کند. مراحل سئو سایت در جاب تیم عبارتند از:

 • در مرحله اول با شماره‌ی ذکر شده تماس بگیرید تا به اطلاعات کامل در زمینه سئو سایت دست پیدا کنید.
 • سپس آنالیز اولیه روی سایت انجام خواهد شد و فعالیت رقبای شما نیز مورد بررسی قرار خواهند گرفت. پس از آن یک فرم بریف ارسال می‌شود که باید آن را تکمیل کرده و برای شرکت ارسال کنید.
 • کارشناسان سئو با توجه به اطلاعات ارسال شده توسط شما کلمات مرتبط با کسب و کار را تعیین کرده و پروپوزالی ارائه می‌دهند. پروپوزال در قرارداد ضمیمه می‌شود.
 • پس از آن نمونه کارهای جاب تیم در اختیارتان قرار گرفته و پکیج‌های متنوع جاب تیم برایتان ارسال خواهد شد. اگر نتوانستید بسته مناسب را انتخاب کنید، این وظیفه جاب تیم است که در این زمینه به شما یاری برساند.
 • با انجام مراحل بالا یک قرارداد میان جاب تیم و شما عقد خواهد شد.
 • کارشناسان جاب تیم با ایجاد گروه و کانال در پلتفرم‌هایی چون تلگرام و واتساپ گزارش‌های خود را به صورت روزانه و ماهانه ارائه می‌دهند.

مدت زمان اجرا و پیاده سازی سئو سایت طلا و جواهرات

زمان سئو سایت طلا و جواهر نیز مانند قیمت آن وابسته به عوامل مختلف است. نوع کلمات و رقابت روی زمان این نوع سایت بسیار تاثیرگذار خواهند بود. برخی کلمات کلیدی به دلیل سخت و رقابتی تر بودن به زمان بیشتری برای سئو نیاز خواهند داشت. سئو یک فرایند زمان بر است که باید با صبر منتظر نتیجه آن بود.

کارشناسان سئو می‌توانند روش‌های مختلف برای سئو سایت طلا و جواهر بکار ببرند. اما برخی از این روش‌ها توسط گوگل تایید نشده‌اند به همین دلیل استفاده از آن‌ها ممکن است به سایت ضربه زده و حتی منجر به پنالتی سایت شود. به همین خاطر استفاده از روش‌های مورد تایید گوگل اگر چه به زمان بیشتری برای سئو نیاز دارد اما رتبه سایت را بی شک بهبود می‌بخشد.

بیشتر بدانیم : متخصص سئو کیست؟

نمونه کار سئو سایت طلا و جواهرات در جاب تیم

سوابق درخشانی آژانس جاب تیم، در طی این سال ها به دلیل تعهد و ضمانتی است که در امور تخصصی خود داشته و مهمتر از همه از رضایت مشتریان خود می باشد. در واقع با عملکرد درست و سریع تیم متخصص و با مهارت جاب تیم، می توانید متوجه تعهد و اعتبار ارزشمند این شرکت باشید. شما نیز مطمئنا با انتخاب درست یک تیم سئو با مهارت، می توانید به زودی به کسب و کار خود شهرت و اعتبار خاصی را بدهید. تعدادی از نمونه کارهای ارائه شده در تصویر تقدیم نگاه گرم شما کاربران عزیز می گردد.

به طور خلاصه پبام ما برای شما این است که اگر صاحب کسب و کار طلا و جواهرات هستید و به دنبال کسب درآمد و افزایش فروش در فضای اینترنتی هستید، اول باید مخاطبان سایت شما افزایش پیدا کند. برای این کار، حتما به فکر بهینه سازی سایت خود باشید و حتما این مسئولیت را به شخص کاردان و متخصص در این رابطه بسپارید. در این قسمت نمونه کارهای شرکت جاب تیم را تقدیم حضورتان خواهیم کرد.

دیگر خدمات جاب تیم : سئو سایت فرش