سئو سایت آموزشگاهی

سئو سایت آموزشگاهی  educational site seo

امروزه مراکز زیادی هستند که در حوزه‌های مختلف به آموزش مشغول هستند. یکی از دغدغه‌های این آموزشگاه‌ها، جذب شاگردان بیشتر و تبلیغات و اطلاع‌رسانی پویا است. راه‌اندازی سایت بهترین پلتفرم برای دستیابی به این منظور است. با راه‌اندازی سایت این شانس را دارید که افرادی که از طریق گوگل به دنبال پیدا کردن خدمات آموزشی هستند را با آموزشگاه خودتان آشنا کنید. حتی می‌توانید با راه‌اندازی وبلاگ کاربرانی که به دنبال یک مقاله مرتبط هستند را به بررسی پکیج‌های آموزشی که دارید، ترغیب نمایید. راه‌اندازی سایت قدم اول است اما شرط دیده شدن سایت، سئو شدن و بهینه شدن برای موتورهای جستجو است. همانطور که می‌دانید سئو یک پروسه تخصصی است که نیاز به مهارت و تجربه زیادی دارد. در همین زمینه جاب‌تیم با سال‌ها تجربه و نمونه‌ کارهای قوی می تواند به شما برای دستیابی به یک سایت سئو شده و رساندن سایت به صدر لیست گوگل کمک کند. در ادامه با ما همراه باشید.


چرا سئو سایت آموزشگاهی مهم است؟


همانطور که می‌دانید، تبلیغ و بازاریابی در هر شغلی حرف اول را می‌زند. شما همواره به یک بستر برای تبلیغات نیاز دارید تا بتوانید خدمات‌تان را به کاربران معرفی کرده و آن‌ها را ترغیب کنید تا به آموزشگاه شما بپیوندند. با داشتن یک سایت سئو شده که همواره در صدر لیست گوگل است، شانس این را دارید تا کاربران زیادی با نام و برند آموزشگاه شما آشنا شده و برای دریافت خدمات مختلف به آموزشگاه شما مراجعه کنند. از طرفی امروزه خیلی از کاربران نیازهای خودشان را در فضای مجازی جستجو می‌کنند. برای مثال کسانی که می خواهند برای آموزش یک رشته خاص در محل زندگی‌شان اقدام کنند، احتمالا به سراغ موتورهای جستجو می‌روند. ممکن است کاربران بخواهند در خصوص رشته‌ها و حوزه کاری شما یک مقاله بخوانند. شما با داشتن یک سایت سئو شده می‌توانید حتی این کاربران را به سایت‌تان جذب کرده و در حین اینکه پاسخ سوال‌شان را در اختیار آن‌ها قرار می‌دهید، پکیج‌های آموزشی و خدماتی که برای آموزش در نظر گرفته‌اید را هم به آن‌ها معرفی می‌کنید. 
نکته مهم دیگری که وجود دارد این است که دایر کردن یک سایت سئو شده این پتانسیل را ایجاد می‌کند که بتوانید از دایره دانشجویان در حوزه و محدوده مکانی‌تان فراتر رفته و دوره‌های آموزش آنلاین برای تمام کاربران سایت برگزار کنید. این خود به معنی گسترش کارتان و افزایش درامد است. این موارد تنها بخشی از دلایلی است که راه‌اندازی یک سایت سئو شده می تواند برای کار شما مفید باشد.


مراحل سئو سایت آموزشگاهی چیست؟
 

در آغاز مسیر سئو کردن سایت آموزشگاهی با استفاده از یک ممیز کامل و دقیق باید نقاط ضعف و قوت سایت را تعیین کرد و تعیین کرد که تاکنون سایت چه رتبه و امتیازی نزد گوگل داشته است. با این اطلاعات مسیر دقیق سئو کردن سایت به خوبی مشخص می‌شود و می‌توان رقبای آن را شناسایی کرد. به عبارت دیگر برای اینکه استراتژی بهتری برای سئو کردن سیات آموزشگاهی طراحی کنید، در درجه اول به آنالیز سایت نیاز دارید که باید به صورت اصولی و دقیق انجام شود. کارشناسان سئو ما در جاب تیم این کار را به سرعت برای شما انجام می‌دهند و بعد از آنالیز استراتژی سئو و شیوه دستیابی به سئو سایت را به شما اعلام می‌کنند.

مراحل سئو سایت آموزشگاهی


انتخاب کلمات کلیدی


یکی از ساده‌ترین و مهم‌ترین مراحل سئو کردن سایت آموزشگاهی این است که بهترین کلمات کلیدی را انتخاب کنید. برای انتخاب کلمات کلیدی باید از تمام کلمات مرتبط با کسب و کار یک فهرست تهیه شده و سپس به نسبت پارامترهای مختلف مانند موقعیت مکانی یا اولویت‌های کارفرما بهترین آن‌ها گزینش شوند. انتخاب کلمات کلیدی اهمیت زیادی دارد چرا که اصلی‌ترین ابزار برای جذب کاربران به سمت سایت شما است. کارشناسان سئو ما در جاب‌تیم با به روزترین ابزار و بهترین استراتژی می‌توانند کاربرد‌ی‌ترین لیست کلیدواژه‌ها را مشخص کرده و آن‌ها را با شما در میان بگذارند. شما به عنوان کارفرما در صورت تمایل می‌توانید در جریان تمام جزئیات کار قرار بگیرید.

محتوای کاربردی


محتوا گوگل شامل عکس و مقاله و ویدئو است. محتوا در بالا رفتن رتبه سئو سایت فروشگاهی تاثیر زیادی دارد. پس باید تمام نکات و قواعد تهیه محتوای استاندارد را رعایت کنید. محتوای متنی سایت باید روان و گویا بوده و به نسبت خوبی کلمات کلیدی را در خود جای داده باشد. همچنین شامل اطلاعات درست و دقیق و کاملی در خصوص موضوعات مربوطه باشد. محتوای متنی همواره پتانسیل خوبی برای جذب ترافیک بیشتر، ارتقا رتبه سئو سایت و نرخ تبدیل بازدیدکننده به شاگرد آموزشگاه را دارد. از آن‌جایی که قلب هر سایت محتوای متنی آن است، باید از بهترین و باکیفیت‌ترین مقالات استفاده کنید. 
در همین زمینه کارشناسان تولید محتوا جاب‌تیم آماده ارائه خدمات به شما هستند. تیم تولید محتوا ما همواره مقالات یونیک و اختصاصی هم‌راستا با استانداردها و استراتژی سایت فراهم کرده و در بازه‌های زمانی مشخص، در سایت انتشار می‌دهند. در حوزه محتواهای ویدئویی و عکس هم می‌توانید روی ما حساب کنید. از این گذشته ما در جاب‌تیم در سایر حوزه‌های تولید محتوا، کارشناسان متبحری داریم که می‌توانند تمام پروژه را بر عهده بگیرند یا به شما برای تولید این شکل از محتوا، مشاوره داده و در کنار شما باشند. 


بهبود سئو داخلی


سئو تکنیکال، سئو محتوا، لینک سازی و آپدیت مقالات به صورت مکرر، همگی زیر مجموعه سئو داخلی هستند. برای اینکه یک سایت رتبه بگیرد و نزد موتورهای جستجو اعتبار داشته باشد، باید سئو داخلی قدرتمندی داشته باشد. استفاده از تکنیک‌های سئو داخلی ترافیک بیشتری را به سمت سایت شما هدایت می‌کند و در نهایت پیشرفت بهتری برای سایت رقم می‌زند.


بهبود تجربه کاربر


بهبود تجربه کاربری برای بازدید کنندگان یک گام دیگر در اجرایی کردن استراتژی سئو سایت آموزشگاهی است. نکته مهمی که باید به آن توجه کنید این است که همزمان با ورود مشتری به سایت تمام نیازهای او پیش‌بینی شده و تدابیری برای آن‌ها پیش بینی شده باشد. از موارد موثر در سئو سایت می‌توان به سرعت سایت، بهبود نمرات جی تی متریکس و طراحی پاسخ‌گویی اشاره کرد.


بهینه‌سازی تمام صفحات


سایت شامل صفحات مختلفی است که به نسبت میزان اهمیت آن‌ها باید بهینه‌سازی شوند. مهم‌ترین صفحه هر سایت صفحه داخلی است که به واسطه لینک سازی داخلی و خارجی باید اهمیت آن برای موتورهای جستجو مشخص شود. بعد از آن در سایت‌های آموزشگاهی، صفحه درباره ما اهمیت زیادی دارد. در این صفحه می‌توان یک توضیح کلی در خصوص آموزشگاه و راه‌های تماس و آدرس آموزشگاه را ذکر کرد. این صفحه هم اهمیت زیادی دارد و کمک می‌کند که موتورهای جستجو اطلاعات هویتی سایت شما را سریع‌تر ایندکس کنند. 


ایجاد صفحات منحصر به فرد


به یاد داشته باشید که گوگل به هیچ عنوان محتوای تکراری را نمی‌پسندد و صفحاتی که فکر کند تکراری هستند را به عنوان امتیاز منفی برای سایت در نظر می‌گیرد. سایت باید کاملا از نظر وجود محتوای تکراری آنالیز شده و در صورتی که مشکلی در این خصوص وجود داشت، برطرف شود. مطمئن شوید که محتوای هر صفحه کپی نباشد و تمام سایت شامل محتوای یونیک و منحصر به فرد باشند. برای ایجاد محتوای یونیک می‌توانید از کارشناسان تولید محتوای جاب‌تیم کمک بگیرید تا با در نظر گرفتن استراتژی‌ها و استانداردهای آموزشگاه شما محتواهای متناسبی برای‌تان آماده کنند.


استراتژی لینک‌دهی


مطمئن شوید که به صفحات داخلی در هر صفحه و پست وبلاگی که می‌سازید، پیوند بدهید تا کاربر برای مدت طولانی‌تری در سایت بماند. همچنین مطمئن شوید که متنی که برای لینک‌های خارجی و داخلی آماده می‌کنید، مملو از کلمات کلیدی هستند و سئو خوبی دارند. چرا که موتورهای جستجو به این نکته توجه ویژه‌ای دارند.


سئو محلی


از دیگر مراحل سئو سایت آموزشگاهی که اهمیت زیادی هم دارد، سئو محلی است. با توجه به اینکه بیشتر آموزشگاه‌ها ماهیت مکانی و فیزیکی هم دارند، باید سئو محلی برای آن‌ها در اولویت قرار بگیرد. با سئو محلی شانس بیشتری برای دریافت ترافیک کاربران از محدوده فیزیکی اطراف اموزشگاه خواهید داشت. 


مزایا سئو سایت آموزشگاهی


سئو سایت آموزشگاهی مزایا زیادی دارد که در ادامه برخی از آن‌ها را عنوان می‌کنیم
با استفاده از سئو سایت اعتبار و رتبه بندی آموزشگاه شما بیشتر می‌شود.
سئو درصد موفقیت سایت را با استفاده از اعداد واقعی آنالیز کرده و به شما گزارش می‌دهد.
از طریق این قابلیت وضعیت آموزشگاه و سایت مربوطه گسترش پیدا می‌کند.
سئو ترتیبی می‌دهد که سایت به سوددهی خوبی برسد.
ترافیک سایت بیشتر شده و در نتیجه بازدید سایت هم بالا می‌رود.
سئو سایت کاربران بیشتری را به سایت آموزشگاه شما جذب می‌کند.
موفقیت طولانی مدت سایت با این سئو تضمین می‌شود.
سئو یک سرمایه گذاری هوشمندانه است.

مزایا سئو سایت آموزشگاهی
تعرفه سئو سایت آموزشگاهی


تعرفه و قیمت سئو کردن هر سایت به موارد مختلفی بستگی دارد. این که چه کلمات کلیدی را برای سئو کردن سایت انتخاب کنید و میزان رقابت در آن کلمات چقدر باشد و اینکه سایت شما تا چه اندازه خدمات متنوع و حاشیه‌ای داشته باشد و چه میزان کاری برای سئو کردن آن لازم باشد، گستردگی آموزشگاه شما و سیاست‌های شما برای ارتقا سایت آموزشگاه و ده‌ها موارد دیگر روی قیمت نهایی سئو تاثیرگذار خواهد بود. برای تعیین کردن تعرفه دقیق سئو کارشناسان سئو ما در جاب تیم طی جلسه‌ای با شما، جزئیات پروژه را مشخص کرده و قیمت نهایی را اعلام می‌کنند.


سئو سایت آموزشگاهی با جاب‌تیم


سئو پروسه تخصصی و زمان‌بری است و همواره به کارشناسان و افراد متبحری نیاز دارید که در این مسیر شما را راهنمایی کنند. می‌توانید سئو سایت آموزشگاهی خودتان را به ما بسپارید. جاب تیم با یک تیم از کارشناسان سئو، کارشناسان سوشیال مدیا و مشاوران دیجیتال مارکتینگ، به روزترین ترفندها و استراتژی‌ها را برای سئو سایت در نظر گرفته و برای دستیابی به نتایج بهتر شما را همراهی می‌کنند.