سئو سایت شخصی

سئو سایت شخصی

سئو سایت شخصی برای سایت های برندینگ فردی استفاده می شود و بدین معناست که برای یک فرد در حوزه ای که کار میکند کلماتی تارگت می شود تا در نتایج گوگل جزو رتبه های صفحه اول باشد

برندهای شخصی در دنیای کسب و کار امروز از اهمیت بالایی برخوردار هستند و نسبت به سایر مشاغل زمینه رشد و توسعه در آن‌ها مسیری هموارتری دارد.

از بهترین روش‌های تبلیغات برای برندهای شخصی، سئو سایت شخصی است. این سایت‌ها نسبت به سایر سایت‌های خدماتی یا فروشگاهی سبک تر هستند که با بهینه سازی، رشد و توسعه بیشتری را به همراه خواهند داشت. 

خلاقیت در کسب و کارهای شخصی می‌تواند موجب تمایز بخشیدن برند نسبت به سایر برندها شود و این موضوع با سئو سایت شخصی بازدهی بهتری دارد.
 

اهمیت سئو سایت شخصی

سئو سایت شخصی موجب بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو شده و محتوا آن را در صورت سرچ کاربران در اختیارشان قرار میدهد. 
برای اینکه بتوانید جزو نتایج اول گوگل باشید و مخاطبین بیشتری را به سوی خود جذب کنید باید از سئو سایت شخصی بهره مند شوید. 

بیشتر بدانیم : سئو چیست؟

هدف سئو این است که رتبه شما را هم برای گوگل و هم برای کاربران فضای مجازی ارتقا بخشد. سئو موجب بالا رفتن تعداد بازدید از سایت، افزایش فروش و در نتیجه بالا رفتن درآمد در کسب و کارهای شخصی می‌شود.
 برای اینکه بتوانید یک سایت حرفه‌ای راه اندازی کنید باید هدف خود را از سئو سایت شخصی مشخص کنید.

توجه داشته باشید به دلیل منحصر به فرد بودن اسامی در سایت شخصی می‌توان گفت سئوی این گونه از سایت‌ها آسان تر خواهد بود و نتایج بهتری نیز دارد.

سئو سایت شخصی با مشاوره جاب تیم

در نظر داشته باشید جهت سئو سایت در ابتدا باید با کارشناسانی متخصص در این زمینه که تجربه کافی دارند مشورت کنید. 
مشاور سئو سایت در مورد خدمات سئو، مراحل و استراتژی‌های لازم برای بهینه سازی سایت اطلاعات مفیدی میدهد و زاویه دید بهتری برای شما در مورد این مسئله به وجود می‌آورد.

آژانس جاب تیم در زمینه خدمات سئو از بهترین شرکت‌هایی است که پکیج‌های متنوعی را به شما ارائه می‌کند. برخی از خدمات خاص جاب تیم برای سئو سایت شخصی شامل موارد زیر هستند:

 • جاب تیم تنها شرکتی است که ضمانت بازگشت هزینه دارد. در صورتی که در زمان تعیین شده، سایت به جایگاه مورد نظر دست پیدا نکند هزینه دریافتی به طور کامل به شما بازگردانده می‌شود.
 • جاب تیم در ابتدا پوروپوزالی ارائه داده و قراردادی رسمی با شما میبندد.
 • تمامی بخش‌های سئو داخلی، خارجی و تکنیکال را به صورت اختصاصی برای سایت انجام میدهد.
 • به صورت مستمر برای سایت محتوا تولید می‌کند.
 • روی سایت فعالیت روزانه داشته و به صورت روزانه و ماهانه گزارش ارائه میدهد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانید از طریق شماره های موجود در سایت ارتباط برقرار کنید. همچنین برای ایجاد سایت و دریافت مشاوره طراحی سایت می‌توانید با جاب تیم در تماس باشید.

قیمت سئو سایت شخصی

معیارهای مهمی برای تعیین قیمت سئو سایت شخصی وجود دارند. شرکت‌های خدماتی سئو با توجه به نوع خدماتی که ارائه میدهند بازه‌های قیمتی متفاوتی در دسترس شما قرار می‌دهند.
از فاکتورهای مهمی که در نرخ سئو سایت شخصی تاثیرگذار هستند می‌توان به سختی کلمات کلیدی، حوزه رقباتی و نوع سایت اشاره کرد.

اقدامات انجام شده برای سئو سایت قیمت نهایی را مشخص میکنند، برای آگاهی از هزینه سئو سایت شخصی می‌توانید با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید تا متخصصان سئو جاب تیم با در نظر گرفتن شرایط شما قیمت نهایی را در اختیارتان قرار دهند.

بیشتر بدانیم : خدمات سئو سایت آموزشگاهی در جاب تیم

زمان سئو سایت شخصی

برای سئو سایت شخصی باید صبور باشید، سئو اگر به صورت حرفه‌ای بکار گرفته شود فرایندی زمان بر خواهد داشت که نتایج آن پس از ماه‌ها صبر و تلاش نمایان میشود. 
البته برای اینکه سئو سایت سریع تر انجام شود می‌توانید از  لینک‌های بی کیفیت یا بالا بردن تعداد کلمات کلیدی در محتوا استفاده کنید اما گوگل در این صورت شما را شناسایی و حتی جریمه میکند. 

همچنین بهتر است بدانید سئوی سایت به استراتژی شما و سختی کلمات کلیدی بستگی خواهد داشت.
سئوی اصولی سایت با روش‌های مورد تایید گوگل زمان بیشتری از شما می‌گیرد اما باید گفت بهترین راه برای دیده شدن سایت شخصی همین کار است.

مراحل سئو سایت شخصی

مراحل سئو سایت شخصی در جاب تیم فرایند مشخصی دارد که به شرح زیر است:

 • در ابتدا برای آشنایی با خدمات متنوع سئو با آژانس جاب تیم تماس بگیرید.
 • با دریافت آدرس سایت، کارشناسان سئو آنالیز اولیه سایت را انجام داده و در صورت تایید شما فرم بریف مخصوصی را برایتان ارسال میکنند.
 • سئوکاران جاب تیم کلمات کلیدی مرتبط با کسب و کار را برای شما مشخص کرده و ارائه میدهند. 
 • در این مرحله پکیج‌های مختلف بسته A، بسته A+، بسته A++ وبسته Z برایتان ارسال شده و جاب تیم با در نظر گرفتن شرایط شما در انتخاب پکیج مناسب یاری میرساند.
 • سپس عقد قرارداد انجام میشود و گروهی در واتساپ و تلگرام برای ایجاد ارتباط تشکیل می‌گردد.
 • سئوکاران جاب تیم به صورت لحظه‌ای و ماهانه از فعالیت خود گزارش میدهند.

بیشتر بدانیم : خدمات سئو سایت دندانپزشکی در جاب تیم